Mistpool

Angler11

Newbie
Učlanjen(a)
18.06.2015.
Poruke
1
Broj reagovanja
0
Cuo sam da  mistpool ima besplatnu postarinu za Srbiju,a on se nalazi u Finskoj... :-\
Mislim to je ok,nego hocu da uzmem nekolko skalpova pa me interesuje nesto... ???
Ako nesto uzimam samo tamo ostavim sta hocu i oni mi posalju? I da li treba nes da placam carinu,putarinu itd.
Molim vas pomognite mi ako ste nekad narucivali preko ovog sajta  :tbumb:  :hammer:
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.403
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Registrujes se, odaberes sta hoces, platis koliko kosta umanjeno za njihov porez i to je to, stigne ti na adresu. Carinu neces platiti na posiljku do 50 evra, preko toga mogu da ti naplate a porez mogu da ti rebnu na bilo koju vrednost posiljke
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Porez zavisi od mesta do mesta. Tako ti je to kod nas. Mislim da nećeš imati problema do 30-ak €. Bar ja nisam nikada imao.
 

Trout Heaven

Junior member
Učlanjen(a)
28.11.2014.
Poruke
25
Broj reagovanja
0
Ma ok nego da ne bude da platim skalpove 150 evra a carinu da platim jos 100evra  :blush:
:hammer:
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Angler11 je napisao(la):
Cuo sam da  mistpool ima besplatnu postarinu za Srbiju,a on se nalazi u Finskoj... :-\
Mislim to je ok,nego hocu da uzmem nekolko skalpova pa me interesuje nesto... ???
Ako nesto uzimam samo tamo ostavim sta hocu i oni mi posalju? I da li treba nes da placam carinu,putarinu itd.
Molim vas pomognite mi ako ste nekad narucivali preko ovog sajta  :tbumb:  :hammer:
 

hogar_strasni

Senior member
Učlanjen(a)
23.09.2009.
Poruke
155
Broj reagovanja
0
Lokacija
Trstenik
Ako platis carinu i porez nece ti izaci vise od 50€. Najsigurnije ti je da narucis na tri razlicite adrese (od druga, devojke ...).
 

Ivan_bgd

Junior member
Učlanjen(a)
20.03.2015.
Poruke
37
Broj reagovanja
2
Kako placate na mistpool-u? Kreditnom karticom, swiftom ili...?

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk

 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Visa ili Master ...mistpool je jedina e trgovina koja zasluzuje cistu 10tku kao ocenu....jes da nemaju bas sve sto mozes zamisliti ali imaju itekako dobru i kvalitetnu ponudbu a odnos do stranke je 100% profesionalno korektan
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Da ne pitam na drugo mesto iskoristicu ovu temu.
Koliko dugo cekate posiljke sa TAIMEN-a i kolika je postarina?
Potrebno mi je nesto a samo kod njih sam video da ima.
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.403
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
http://www.taimen.com/sr/rs/transport/show_transports
 

denmil

Full member
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruke
771
Broj reagovanja
57
Lokacija
Svrljig - Trnava
Eko, posiljka stigne brzo, zavisi koliko je nasi carinici zadrze na pregledu... Pre nego su uveli obaveznu naplatu pdv-a, meni je stizalo sa Taimena za 5-7 dana.
Sad se nista vise nezna, od azurnosti carinika sve zavisi. A postarina za male pakete je 7 evra
 

Ivan_bgd

Junior member
Učlanjen(a)
20.03.2015.
Poruke
37
Broj reagovanja
2
Ma bas sam nasao sve sto mi treba na mistpool-u i nesto mi ne prihvata master card, kaze nemoze da validira karticu, do sad nisam imao problema sa placanjem u inostranstvu... :-/

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk

 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Ni meni  više ne prihvata Mastercard od pre par meseci... Mistpool je promenio operatera za Online plaćanje i od tada ne radi
 
Vrh Dno