Mistpool

ducka

Junior member
Učlanjen(a)
07.04.2011.
Poruke
78
Broj reagovanja
0
Lokacija
A be Niš be
Ukucaj u google "praćenje statusa pošiljke" i prva opcika ti je poštin sajt. Sa porudzbenice vidi broj pošiljke ukucaj ga i videćeš tačno gde se pošilhka trenutno nalazi  :tbumb:
 

Ivan_bgd

Junior member
Učlanjen(a)
20.03.2015.
Poruke
37
Broj reagovanja
2
Ma znam za pracenje, nego su mi rekli da su poslali kao pismo, a pismo nema tracking number, a ako je kao pismo sta ce onda na carini ...

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk

 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
922
Broj reagovanja
87
Bas sve u poslednje vreme,ne naplate samo za ono sto stvarno nema neku vrednost il im se tako ucini
Pre su od 20 paketa otvarali samo jedan i to kada sam narucio mast za podmazivanje pa im bilo sumnjivo,a sada nema paketa koji nije bio otvoren od 3$ pa na vise
Inace i pismo moze imati tracking number
 

denmil

Full member
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruke
771
Broj reagovanja
57
Lokacija
Svrljig - Trnava
Bas tako... Vrednost nema veze, bitno je da oni otvore pismo/paket, naplate carinski pregled, pdv, pa onda to sve moras da uplatis u posti postanskom uplatnicom plus usluga povracaja novca... Mom kolegi s posla cerka poslala muzicku cestitku iz Francuske za Novu godinu, oni je otvorili na carini i morao je da plati oko 300 dinara da bi je preuzeo.Kakva smo mi katastrofa od drzave  :doh:
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
922
Broj reagovanja
87
E da primetio sam da opet iz usa ne naplacuju nista,makar sam opet prosao bez dazbina za 60 $
A sa aliexpres su mi naplatili samo pdv na jedan paket,a carinski pregled nisu
 

Ivan_bgd

Junior member
Učlanjen(a)
20.03.2015.
Poruke
37
Broj reagovanja
2
Da ne otvaram novu temu...  Jel zna nekoo gde u Beogradu ima da se kupe materijali za fly tying? Znam samo za free time u stepi, ima li jos negde?

Sent from my SM-G361F using Tapatalk

 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
Dnas  mi stigao paket iz Mistpoola, rebnuli me soma dinara za paket tj. vrednosno pismo od 34 evra, a prosli paket pre mesec dana ista cifra a nisam platio nista... izgleda da se treba moliti Bogu da radi lenj carinik... Kaubojstina!  :eek:
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
Ivan_bgd je napisao(la):
Da ne otvaram novu temu...  Jel zna nekoo gde u Beogradu ima da se kupe materijali za fly tying? Znam samo za free time u stepi, ima li jos negde?

Sent from my SM-G361F using Tapatalk
http://www.timeflyfishing.com/
 

Ivan_bgd

Junior member
Učlanjen(a)
20.03.2015.
Poruke
37
Broj reagovanja
2
Znam za te online prodavnice nego me interesuje prodavnica u Beogradu.

Sent from my SM-G361F using Tapatalk

 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
Specijalizovana prodavnica u Beogradu za FF i FT ne postoji, na zalost...
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ih Proto, sram te bilo.
Druze postoji prodavnica u bg sa trenutno slabom ponudom. Ali trenutno. I uvek ima nesto da se iskopa iz nje.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.403
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Slazem se da je ovo lopovska drzava, ali po vazecem zakonu na sve kupljeno u inostranstvu drzava ima pravo i obavezu da uzme PDV. Svaki paket koji prodje neoporezovan je odraz neprofesionalnosti, svidelo se to nama ili ne
 

gigino1

Senior member
Učlanjen(a)
31.01.2015.
Poruke
165
Broj reagovanja
0
Lokacija
Bor
Ali za razliku od ostalih drzava mi smo jedina koja oporezuje i troskove transporta,sto je slozicete se veoma lopovski....  :bat:
 
Vrh Dno