MIXMASTER se oprasta od ovakvog sajta (nast."poper")

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Pročitah ovo, ne razumeh baš najbolje i u prvi mah ostadoh bez komentara. Retko prelistavam stare teme i postove, jer sam stalno aktivan u novim, aktuelnim, temama, pa me ovaj naslov zbunio. Potpuno sam zaboravio na ove stvari. Memorija mi je "kratka", pamtim samo poslednjih dvadesetak dana (ribolova). :hammer:
Međutim, ne vidim nijednu uvredljivu reč u citiranom postu. Easy level nije ružna reč. I ja volim da igram neke igre na tom nivou. Naročito kad ih prvi put igram.
Ako je naš novi član, Durlanac, početnik, dobro je da se bar nekoliko godina zadrži na dobro proučenim, najpoznatijim i najlakšim oblicima mušičarenja. Kad bi odmah pokušavao da lovi mrene, skobalje, krkuše i karaše mušicom, brzo bi se razočarao.
Ne mogu da poverujem da ove moje prethodne dve rečenice neko može pogrešno da protumači ili uopšte ne shvati. ???
I ja najčešće mušičarim "lake" ribe, poput klena i pastrmke, mada mi se i štuka polako primiče drugom mestu po broju komada. Već dva-tri meseca ne skidam se sa klenova i bambule. Easy level, masakriranje, nikakva sramota. Pre neki dan sam ulovio strimerom svog prvog soma. E, to nije ni hard level, to je neverovatno!
Durlanac, pazi da ne upadneš u loš fazon i da se sporečkaš sa mnom bez ikakvog razloga. Ja ti želim dobrodošlicu na sajt. Uskoro ćeš nas i uživo upoznati. Sačekaj to, pre nego što počneš sa komentarima. Nije ti trebalo ovo. Ja jedva čekam da upoznam svakog novog mušičara. :tbumb:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Mixmaster je napisao(la):
Durlanac, pazi da ne upadneš u loš fazon i da se sporečkaš sa mnom bez ikakvog razloga. Ja ti želim dobrodošlicu na sajt. Uskoro ćeš nas i uživo upoznati. Sačekaj to, pre nego što počneš sa komentarima. Nije ti trebalo ovo.

A sta ce mu se desiti ako se sporecka sa tobom. Tesko prokletsvo, ili ce da mu se desi vecna impotencija, ili ce da napusti sajt ili neznam sta. Molim te mi objasni? A pogotovu mi objasni ko ti je dao za pravo da spopadas i plasis nove clanove!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Ajde de, samo opušteno kolege. Svi volimo da lovimo muvom, volimo uživati u prirodi to nas veže...ajde da probamo nekako da zaboravimo taj hard i easy level. Ipak na svakoj vodi je skoro drugačije (više manje). Negde love skobalje muvom bolje negde ne, negde mrene da  negde ne...Negde pastrmke love ko magnetom negde ko zadnju kap vode... Negde je neka riba hard level negde ne sve je ovisno o kakvoj reci je reč i o kakvo ribolovcu jereč. Nekome je crvenperka hard nekome easy, nekome je lipac težak ulov neko ga lovi ko kedera... sve ovisi gde i tko kako lovi. Nekome je i igrica na hard levelu easy level...kako to? Pa lepo - postao je geek za tu igru.
pozdrav i ajmo opušteno napred.

@Durlanac, dobrodošao na sajt!

Čitamo se :bye:
 
Vrh Dno