MOBILE NYMPH

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Kada je ono takmicenje u izradi musica. Moracu svojski da se potrudim da sto bolje uradim ove nimfe i svako ko dodje imace po jednu od mene na testiranje. Samo ako imam dovoljno vremena. Ne znam kada se odrzava.
 

asader

Senior member
Učlanjen(a)
08.10.2007.
Poruke
254
Broj reagovanja
0
Lokacija
podgorica-trebinje
sebastian je napisao(la):
slažem se sa mixom i imao sam isti problem...opet mušiči ih koriste i verovatno imaju nekakav razlog. Ja sam ipak na strani muva bez tog dodatka.

seb zar ti se ona na videu sto je veze ne cini kao strimer kad bi skinuli dodatak a o strimerima je vec sve receno :tbumb:
moje je misljenje da i sa kljunom ali naravno modifikovanim moze da se koristi kao potezaljka a ne samo da se zadrzava u zoni ocekivanog napada to je vec malo monotono otezana glava i kraci kljun pod pravim uglom bi na tim tvojim jezerima sugurno bili prava stvar pri potezanju blago leluja uz kombinaciju malo jiga i ovo je vrh muva makar ja tako mislim
 

geronimo

Junior member
Učlanjen(a)
08.05.2006.
Poruke
54
Broj reagovanja
0
Lokacija
SARAJEVO
Ranije je Seb spomenuo 'propeler na strimeru njega sam pravio i nije mi se bas pokazao nista vise nisam ulovio  nego na iste samo bez propelera tako da je stalo na jednom probnom primjerku sa paktom sam pravio strimere ne nimfe paktu i tjelo sam radio od dvokomponentne smjese koja se koristi  za popravku metalnih djelova izgleda kao plastelin i oblikuje se jednako a kad se osusi mogu se u njega urezivati navoji tako bude tvrdo ali sto se rada tice slazem  se sa Mixom nervira me vadjenje a na radu nisam siguran da sam dobio vise udaraca nego na drugi strimer  ne znam mislim da glas ne bih dao ovom novitetu  :smoke:

PS
ako vas interesuje mogu vam staviti sliku pakovanja ove smjese za izradu ne danas ali sutra sigurno
 
Vrh Dno