Modern nymphing

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.271
Broj reagovanja
314
Lokacija
Beograd
Cesto ljudi kazu ti si teoreticar nisi prakticar i tu su u pravu. Al jednog dana to sve mora leci kako treba. Sva ta teorija mora po zakonu verovatnoce preci u praksu. A onda sto bi moj drug Vlaski Mag Boki rekao: " Naebaste ga" . Vecina vas u Ligi je dostigla zenit i tu je moja prednost. Moje je samo da cutim i pecam koliko mi obaveze dozvoljavaju. Hvala Bogu ima par klinaca koji pecaju odlicno tako da sa njima mogu da uzmem zlato na Svetskom jednog dana ;)
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.146
Broj reagovanja
126
Lokacija
Kruševac
maric je napisao(la):
Cesto ljudi kazu ti si teoreticar nisi prakticar i tu su u pravu. Al jednog dana to sve mora leci kako treba. Sva ta teorija mora po zakonu verovatnoce preci u praksu. A onda sto bi moj drug Vlaski Mag Boki rekao: " Naebaste ga" . Vecina vas u Ligi je dostigla zenit i tu je moja prednost. Moje je samo da cutim i pecam koliko mi obaveze dozvoljavaju. Hvala Bogu ima par klinaca koji pecaju odlicno tako da sa njima mogu da uzmem zlato na Svetskom jednog dana ;)
U kom zivotu?  :D
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
A ko se to mucio da upise ribce na temskoj? Na temskoj smo se svi napecali vrhunski, tebe ne racunam ti si na temsku dosao da se plaknes pred sex u nedelju... [emoji12]


Sent from my iPad using Tapatalk
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.153
Lokacija
Čačak
Na 5 muva na musicarac si pecao?


Nigde ja napisao nisam da su problem dve nimfe. Cak sam podrzao tvoju ideju. Ali ti po obicaju ne citas napisano.

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.271
Broj reagovanja
314
Lokacija
Beograd
ivke037 je napisao(la):
U kom zivotu?  :D
Ivke u sledecem naravno :)

Pa ako se ko kupao na Visocici I na Djetinji to si bio ti Tihi. E sad jbg sto ti se primilo pa si hvatao jbg to je vec iskustvo  :D
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.271
Broj reagovanja
314
Lokacija
Beograd
oholi je napisao(la):
Maricu da li si i koliko puta pecao na dve nimfe? I gde ako jesi.....?

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

Pitao si lepo koliko sam puta pecao na dve nimfe i gde? Nisi spominjao musicarac.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.271
Broj reagovanja
314
Lokacija
Beograd
Mada Tihi napredovao si. Da sam znao i ja da se bucnem par puta ovako samo jednom po strance i dzabe samo jedna riba.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.153
Lokacija
Čačak
Izvini a o cemu mi pricamo ovde?
I btw, sa 5 muva si u prekrsaju.
Poenta je bila da dokazem da u praksi nemas pojma o cemu pricas. Odgledao si film. Sve si zapamtio. Bravo. ..reprodukcija 5
Praksa nula....


Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.271
Broj reagovanja
314
Lokacija
Beograd
Pa sta ja pisem gore jbt. 2005 godina Drina Bosanski deo. Bio dozvoljen holc. Znao sam i pre filma ovo sto sam ti napisao. Film nije los ali nista spektakularno iskreno. Praksa nije 0 vec solidna 2 tj vise 2 na 3. Al za godinu dana od 0 stici na 2 na 3 to je uspeh. S obzirom koliko pecanja imam.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.153
Lokacija
Čačak
Ti si na nekim losim drogama. Kakve veze jebeni tirol ima sa musicarenjem osim mamaca? Sve ostalo ni blizu nije.... Tim tempom sledece godine si sampion?
Ako se ne pojavi jos jedan dexa, pa jos jedan.... Jer sto rece baki....znas li ti kako jebu momci ;)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.271
Broj reagovanja
314
Lokacija
Beograd
Nista posebno odmah da kazem ;) decko peca za sebe ja za sebe. Necu da ulazim u raspravu. Iluzorno je.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.153
Lokacija
Čačak
Svaka rasprava sa tobom je iluzorna ... Ti imas "logiku" samo tebi jasnu.... Poredis tirol i fly.... Evo u tome si sampion, skidam kapu

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.153
Lokacija
Čačak
Kazes za dexu da ne peca nista posebno?

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.271
Broj reagovanja
314
Lokacija
Beograd
Nisam poredio fly i tirol ali ima logike. Kontas. Ukljuci mozak sad. Ovo cu reci samo jednom. Anker fly znas sta je? Kao i Tirolsko drvce. Princip je isti. Ili slican. Teska nimfa vuce sistem na dno a ti zatezuci strunu tj dizuvi stap zatezes taj sistem i imas kontakt sa musicom. Druga musica pliva nekih 50 cm iznad i svako zaustavljanje sistema ti lupas kontru kao na tirolcu. Osetis da je sistem stao ( obicno velika riba) ili osetis kako otrese lipac npr. Kod musicarca imas opciju indikatora. Na tirolcu nekad stave zastavicu. To cu ti objasniti drugom prilikom.
Sto se tice Dexe ti ga konstantno pominjes i ufuljavas i dovodis me u neprijatnu situaciju da ispada da nekog mrzim bez razloga a nije tako. Iskreno meni je zbog njega i Luke srce puno. Kao i zbog malog Ace brke. To su ljudi koji ce za 2-3 god ciniti okosnicu nase reprezentacije ako nastave da pecaju ovako i vezbaju.
 
Vrh Dno