Muddler

sulc

Newbie
Učlanjen(a)
21.03.2009.
Poruke
7
Broj reagovanja
0
sulecriba  gdje si obavio ove zonkere
ja imam samo jedne loše..
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
MuDDler
  BY ŠONE

Sezona pastrmke se približava ...i ... evo je neka moja varijanta
ZoNkEr  MuDDler'a​
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.090
Broj reagovanja
893
Dobar mudler Šon probaj smeđe crnu varijantu odraditi takođe
 

lorenco[SLO]

Senior member
Učlanjen(a)
13.08.2010.
Poruke
162
Broj reagovanja
0
Lokacija
Slovenia
8y50n6.jpg

pozz
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Nekoliko komada dobro otežanih sam i ja uradio (nekoliko wolly bugger muddler-a pa još par zonker strip muddler-a). Mene korz ove godine najbolje služe kombinacije maslinsto zlatne (skoro žučkasto) i smeđe. Uglavnom izkombiniram smeđu i zelenu zajedno ili tu zlatno maslinastu sa zlatno smeđom. Crne su isto ok ali moram neke druge boje da probam malo kasnije, možda aprila.

Zonker strip muddlera radim od zlatnomaslinaste zonker trakice, zlatnosmeđeg marabuja iznad glave za leđa i naravno jelenova dlaka. Stomak je ili majlar tubica ili udabirani angel hair bilo zlatne ili srebrne boje.  Vrlo slično izgledaju kao sa početka ove teme.
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Lorenco ,koliko je teška otprilike ta udica sa olovnim otežanjem i sa kojom klasom štapa ih koristiš ?
Strimer izgleda veoma zanimljivo  :tbumb:
 

lorenco[SLO]

Senior member
Učlanjen(a)
13.08.2010.
Poruke
162
Broj reagovanja
0
Lokacija
Slovenia
zdravo sone. da ti pravo kazem, tesko mi je kad lovim takvim muvama al ponekad zatrebaju posto se iskazu kao vrlo efikasne (velika voda, jak teren..) inace jih serviram #6 stapom. od prilike mislim da je tamo oko 5 grama mozda malo preko al nisam siguran : S
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Hvala druže ,uvek je teško prezentovati strimer na dubinu u vir ,nikada dovoljno otežanja...
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
Šone je napisao(la):
Hvala druže ,uvek je teško prezentovati strimer na dubinu u vir ,nikada dovoljno otežanja...

bas tako.....evo jednog od 5grama za dublje virove.

 

Prilozi

  • SDC12198.JPG
    SDC12198.JPG
    225,7 KB · Pregleda: 276

lorenco[SLO]

Senior member
Učlanjen(a)
13.08.2010.
Poruke
162
Broj reagovanja
0
Lokacija
Slovenia
ovako sam nesto bio pravio za mladicu al... nije to to. sve skupa je prelako za moj pojam. tako da mislim da je bit mudlera da se stavi na samo dno
25gyrfs.jpg
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.004
Broj reagovanja
255
Lokacija
Norway
                      Bas fino izgleda  :tbumb: Na kojoj udici si ga uradio?
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
potezanke ne možemo tako mnogo otežati same po sebi npr. Da bi bile teške 20gr ili čak više jer bi to bilo neprikladno zabacivati. Imam dva takva peša ali to nema veze sa fc-om. Takve potezanke su za pretraživanje iz visine pod bregovima ali ono klasično mušičarenje jok... Zato potezanke kao što su klasično otežani muddleri treba da su popračeni nekim brzotonučim liderom ili čak brzotouim fly-kanapom. Sada kad budem strimerisao planiram dati na moju itermediate strunu tonuči leader. Prije sam koristio samo tonuči kanap.
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Ma naravno Seb ,nema tu F od FC'a  baš kako kažeš već su samo za spuštanje ispred sebe da tonu kao sekira ali treba imati bar jednog ovakvog za svaki slučaj negde u kutijici .


Lorenco od kojeg materijala ti je rep na ovom pored tastature ?
 

lorenco[SLO]

Senior member
Učlanjen(a)
13.08.2010.
Poruke
162
Broj reagovanja
0
Lokacija
Slovenia
nespetro je napisao(la):
                      Bas fino izgleda  :tbumb: Na kojoj udici si ga uradio?
udica je od unistenog stormovog silikonca  :D :D , puno mi se dopala pa odlucih da na nju napravim streamer

sone mislim da je rep od petla ali nisam siguran. to mi je jednom drugar dao komad nekog krila ima lepih kafeno zlatih peradi. a inace ostalo je sve jelen  :)
 
Vrh Dno