muhom na soma

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Па да ја теби улепшам дан а ти мени удариш зазубице :p





:lol:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
toooo bata Gogo!  :tbumb: Ma ima da krstiš tu novu motku 100% i ima da  padne neka grdosija  ;)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ja sam i danas ronio i nema soma ni za leka...kod nas se na jezeru ove godine drže dubine i dalje od obale :s pa sumnjam da ču ove godine kojega da izčeprkam a baš sam si to zacrtao  :blush:
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Ajde Seb, pored sve one ribe kojom nas ubijas u pojam, mrene, klenovi, lipljani, sarani samo ti jos som fali  pa da nam skroz ubijes volju za mahanjem :hammer: :hammer: ostavi brate nesto i za nas koji nemamo tako lijepe vode u okolini ;) Salim se naravno, samo ti nadji svog brku i neka i on bude 20+  :tbumb: :tbumb:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Gogo je napisao(la):
... nadji svog brku i neka i on bude 20+  :tbumb: :tbumb:

::) uf kad bi bar ali jednostavno nemam sada več dugo vremena za jedan odlazak na vodu...samo posao, posao pa neke obaveze pa opet posao  :blush:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
rodjeni da pecamo naterani da radimo.....ribolovacka je muka pregolema :D
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Evo sutra se otvara i kod mene lov na soma a ja sutra baš slobodan  :D ali  :blush: ovih dana sam preronio sva mesta gde bi trebalo da ga bude i da je meni dostupačan sa obale ali nema ni traga ni glasa od soma. Ipak sutra idem u potragu za njim, naravno lovim sve živo što mi naiđe ali najviše se nadam somu. Sva ta mesta ču izčačkati štapom pa šta bude. A da idem ciljano samo na njega teško če to da bude jer šarane ovaj put nezaobilazim a isto tako i štuke i njihova mesta koja poznam  :D ko zna možda predveče i padne koji brko a možda i smuđ.
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Evo od danas tj. jučer, već je petak. Jučer popodne/predveče pretraživao sam dno uz trsku tonućom šnjurom i onim velikim strimerom, pa evo i ćorava koka našla zrno. 117cm, 11380 grama

som300602.jpg

som300601.jpg

som300603.jpg


Ovoga nisam pustio krasiće mi trgovinu prepariran cijeli, imaću sutra šta da radim dok ga ogulim itd.

 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Čestitam  :tbumb: sledeći neka bude bar 1.50 m a predlažem da bude i strimer sa kojim je ulovljen u sklopu eksponata  :tbumb:
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Ma nanjušio si ih ti ove godine, ali ovaj je baš veliki!!! Imaćeš šta da pričaš unucima  :doh:
 
Vrh Dno