muhom na soma

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Ja bih ove somove lovio rukom - sa rukavicom imitacijom goluba (ili neke druge ptičurine).  :lol:

Legneš pored vode i tamo malo bućkaš prstima, dođe som, on ugruze tebe, ti ga stegneš i ajd na obalu, će jedeš golube, nije nego...  :-*

 

Prilozi

  • RukavicaZaLovSomaNaEbru.jpg
    RukavicaZaLovSomaNaEbru.jpg
    163,5 KB · Pregleda: 224

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
Goci je napisao(la):
Legneš pored vode i tamo malo bućkaš prstima, dođe som, on ugruze tebe, ti ga stegneš i ajd na obalu, će jedeš golube, nije nego...  :-*

Pazi moz' i tako ali obavezna podrska iza sebe koja ce da ti drzi noge u slucaju ako naidje brka od 50kg..inace ode zajedno sa rukavicom  :D
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
pa taj brko bi bio zadovoljan gocijem, jes da je koscat al nije los zaogaj, samo mu ispljune rukavicu  :lol:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
oholi je napisao(la):
pa taj brko bi bio zadovoljan gocijem, jes da je koscat al nije los zaogaj, samo mu ispljune rukavicu  :lol:

:D :hammer:

ej, gledao sam neke blesave amere...došli španiju da na ebru ganjaju golim rukama somove u mutnoj vodi kada se mreste, zavlačili ruke u somovske rupe bez da znaju kolika je ribetina unutra  :doh: bilo je vala i krvavih ruku ali što je više krvi ovi ludaci sretniji  :doh: :hammer: :doh: :D
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
intelektualci,kad jednog podvuce nece se vie zezati.....ja sam na ruke davno lovio somove pa i onaj od par kg zna lepo da ogrebe ruku,ovi macani deru :D
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
jedan od preko 20kg je jednom ameru dao lepe suvenirne ogrebotine a znaju da tamo ima somina i do 3m  :blush: :doh:

ludaci
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Priča mi Valentić jesenas na Ebru...

Došao mu neki ludi Nemac, oće da varaličari iz dubka, stavio peraja, plivka sam sretno blentav iznad somova od 2,5 m. U jednom trenutku ga som zgrabi za peraje i skine mu ga sa noge. On u tom trenutku privlačio kašiku, stane i odmah sav blentavo sretan uzme telefon da zove drugare i pohvali se što je imao ludi događaj. Dok je on pričao som zgrabi kašiku koja je lelujala ispod dupka i odvuče mu štap u vodu jer ga nije lepo držao. I tako se on vrati kod Saše bez štapa, mašinice i jednog paraja.  :hammer:

Priča je istinita, ma koliko ludo zvučala.
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Plus je lud - ne bi ga ja majci ušao u onaj Ebro da plivkam, jok brale. Neće som da me proguta i pojede, ali može da me povuče za nogu, zadrži 20-30 sekundi dok se ja u panici ne napijem vode i tolko mi beše, udavih se.

Nisam nikada ispričao kako nas je dočekao Ebro: stižemo na reku, prvi pogled, lepo mirno teče, tu pored trske pliva jedna patka. Kad odjednom - traaaaaaaas boom pljussss - kao da je auto sleteo u vodu i - nema više patke.

Elem, ne mora samo (malom) muhom na soma, može i (velikom) patkom. Ali samo ako imaš muda!  :hammer:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
samo ti goci idi patkom na soma....muda ce samo i da ti ostanu  :bleh:
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
Goci je napisao(la):
Elem, ne mora samo (malom) muhom na soma, može i (velikom) patkom. Ali samo ako imaš muda!  :hammer:

I ne mora velikom patkom moze i mala samo da je dobar tehnicar da lepo pliva kad udje :D......u vodu  :lol:
 
Vrh Dno