Mušičarenje Mladice (Hucho Hucho)

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
Hahahahahaha... u pravu si Proto... bas mi pristaje...  :D
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.054
Broj reagovanja
842
Ja bi se zapitao zašto me tjera 7 dana u ribolov  ???
 

MafkeDryFly

Junior member
Učlanjen(a)
03.11.2022.
Poruke
92
Broj reagovanja
87
Prelepa riba a i voda. Bravo Pavle, samo da ne povrediš ribu takvim držanjem i zadržavanjem iznad vode ,
 

admir

Senior member
Učlanjen(a)
02.10.2022.
Poruke
200
Broj reagovanja
376
Lokacija
Minhen
Čestitke Pavle, super riba! Pretpostavljam nije mladica bila ciljana riba (na nimfu)?
Osim toga, baš sam se pitao zašto je tema mladica tiha toliko. Sada bi baš trebala da bude aktivna. Ja konkretno idem svaki vikend, ali ništa 😆
 

Pavle98

Junior member
Učlanjen(a)
06.12.2016.
Poruke
32
Broj reagovanja
45
Lokacija
Plav
Čestitke Pavle, super riba! Pretpostavljam nije mladica bila ciljana riba (na nimfu)?
Osim toga, baš sam se pitao zašto je tema mladica tiha toliko. Sada bi baš trebala da bude aktivna. Ja konkretno idem svaki vikend, ali ništa 😆
Hvala Admire, ganjao sam lipljane čitav dan ni na kraju pameti da će mi mladica uzeti nimfu. Ali eto, prijatno iznenađenje 😃 inače nimfa je fazanka #14. pozz
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Čestitke Pavle, super riba! Pretpostavljam nije mladica bila ciljana riba (na nimfu)?
Osim toga, baš sam se pitao zašto je tema mladica tiha toliko. Sada bi baš trebala da bude aktivna. Ja konkretno idem svaki vikend, ali ništa 😆
Pa zato je i tiha sto odes i nema nista 😂😂🍺
Ja je nisam nikad lovio.... Jesam tajmena ako se to racuna 😂😂
 

admir

Senior member
Učlanjen(a)
02.10.2022.
Poruke
200
Broj reagovanja
376
Lokacija
Minhen
Pa zato je i tiha sto odes i nema nista 😂😂🍺
Ja je nisam nikad lovio.... Jesam tajmena ako se to racuna 😂😂
Hehe istina. Težak je to kruh, ali ja idem, jače je od mene, iako su rezultati više nego skromni 😄. A tajmen se računa svakako. Meni je odavno želja ići u Mongoliju, ali nešto sam skeptičan glede njihovog lokalnog prevoza. Jesi li ti isto u Mongoliji lovio ili negdje drugo?
 
Vrh Dno