Musicarenje na Jadranu

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
Hvala momci bice jos fotki  ... Evo jedne vruće riblje salate...
 

Prilozi

  • ImageUploadedByTapatalk1377605797.508086.jpg
    ImageUploadedByTapatalk1377605797.508086.jpg
    68,3 KB · Pregleda: 252

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
hahahahahahaaaa...nije tebi bilo lako tamo...borba svuda.. :doh:
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
Pa kud cu no medju ribe... Tako se nekako najbolje osecam :p
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
Hvala brat za ne poverovati jeste... Jadran je vrh za musicarenje , ja za ove ribe koje sam upecao nikad ranije nisam cuo... Valja se otici van turističke sezone, tek tad pocinje ozbiljno pecanje...
 

oldsurehand

Full member
Učlanjen(a)
10.01.2006.
Poruke
510
Broj reagovanja
151
Bravo saleja, lepi ulovi! Interesuje me hama...da li si je video kad je uzela strimer? Ova riba je prilicno retka pa zato i pitam.  :tbumb:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
uf oktobra zna biti jako fino posebno na otocima sa vanjske strane tj. prema otvorenom moru...onda razni predatori dodju u obalu i ganjaju jata sitne ribe i pritom iskacu iz vode dok ih ove rabljivice razbijaju. Imao sam priliku to gledati krajm septembra na pasmanu ali nisam imao nikakvog pribora za pecanje  :blush:
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
Taj deo obilaze dve uz dok nocu kako ulična svetla obasjavaju taj deo . Dve ogromne ribe kruže ... Po recima meštana ribara to su hame mogu se videti svake veceri.. Kako kazu nisu toliko retke u boki zdrobe vobler kao keks, a cesto se desava da kad zakace oradu izvucu pola ribe... Meni nije pregrizla najlon verovatno sto mi je strimer bio na udici bas dugačkog vrata... Ali zeznuo sam se na drugu stranu... Hvala zemo skroz me privukao ovaj morski Fly voleo bih da oktobra ili novembra mogu da se oprobam ponovo. Ima dosta i palamide gledati njih kako napadaju izgleda neverovatno... Na zalost uvek van mog domašaja ...
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
Eko klikni na link postavljao sam slike preko tapatalka, verovatno nesto nije optimizovano najbolje..
 

oldsurehand

Full member
Učlanjen(a)
10.01.2006.
Poruke
510
Broj reagovanja
151
To su dobre vesti za hame...Samo budi uporan, ako je uzela strimer jednom, ne znaci da nece opet. Ali obavezno jaci tippet...pogotovu za pecanje pored dokova.  :tbumb:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.117
Broj reagovanja
1.171
Lokacija
Čačak
hama=zubatica?

saleja....svaka cast za provod....
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.090
Broj reagovanja
893
Hama ili kako Oliver reče zubatica mi se čini ista kao strelka ili blue fish izuzetan borac sa nevjerojatno oštrim zubima...
Ako se ne varam  ???
 
Vrh Dno