musicarenje.org v4.0 beta

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
odlicno izgleda  :tbumb: a imam dva pitanja...
postoji li mogucnost da se na prvoj stranici foruma vidi jedan mali prozor sa npr. 5 zadnjih postova ...kao sto je to bilo pre koliko se secam 2 godine? nekako mi se to svidjalo i odgovaralo  :-[
dali ste razmisljali da pozadina nebude bela vec neke druge boje? mislim da bi bilo prijatnije za oci :)
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
sasats je napisao(la):
odlicno izgleda  :tbumb: a imam dva pitanja...
postoji li mogucnost da se na prvoj stranici foruma vidi jedan mali prozor sa npr. 5 zadnjih postova ...kao sto je to bilo pre koliko se secam 2 godine? nekako mi se to svidjalo i odgovaralo  :-[
dali ste razmisljali da pozadina nebude bela vec neke druge boje? mislim da bi bilo prijatnije za oci :)
Odličan predlog sasats.
Hajd videćemo da iskombinujemo nešto pa da se povežu forum i naslovna sajta. Mislim da će to Jr bez mnogo muke moći da sredi.

Misliš na belu pozadinu foruma ili... ? Tu sam mislio da imamo dve teme, tamnu i svetlu. Ova bi bila svetla, a članovi bi mogli da imaju opciju da biraju koja im više prija. Meni iskreno mnogo više prija beli tekst na crnoj pozadini.

Ima tu još dosta stvari da se izmene...
 

Iva

Senior member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
135
Broj reagovanja
16
Lokacija
pirot
      Momci odlicno je , zbunjavajuce sto bi reko'' Sojic'' na prvi pogled ,ali meni se svidja. :tbumb:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
lazza je napisao(la):
Meni iskreno mnogo više prija beli tekst na crnoj pozadini.
na takvu neku varijantu sam mislio. bela pozadina i crna slova bar meni mnogo smetaju za oci. pogotovo ako se dosta vremena provede uz ekran.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
a na pocetnoj strani desno od  ZDRAVO SASATS  i levo od polja za pretragu  primecujem prazninu u koju bi fino legao jedan mali okvir u kom bi stajalo 5 zadnjim tema u kojima je postovano  :yeswink: tako je nesto postojalo pre par godina i bar meni je mnogo odgovaralo .  :-[ na takvo nesto sam mislio  :tbumb:
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Meni je sve super,samo bih zamolio da se,ako je moguće,napravi model o obaveštenju da je stigao novi pm!Ovako,često potpuno previdim i ne vidim novu poruku ::)
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Hm, na kakav model mislite? Email se šalje čim dobijete poruku.
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Ljudi opet cu ja...nije u redu da nimfe,mokre i emerdzeri stoje u jednoj temu.Zar je problem da se to odvoji?Uvek je bilo odvojeno.
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Jr je napisao(la):
Hm, na kakav model mislite? Email se šalje čim dobijete poruku.
Mislim da se pronađe neki način da me sajt alarmira kad mi stigne pm.Ovako,često potpuno izbrišem iz glave da pogledam na "moje poruke" kad otvorim stranicu!Možda ne bi bilo loše da izađe neki mali grid sa objavom da je stigla nova poruka.Nije neophodno,ali bi bilo idealno kad bi moglo tako nešto ;)
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
i meni se desava da danima ne procitam pristigle poruke jer uopste ne primetim iste. ova zvezdanova ideja je odlicna ...naravno ako ima mogucnosti?
 
Vrh Dno