musicarenje.org v4.0 beta

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Najbolji način da vidite dali imate poruke jeste da vam npr, tab gmail bude uvek otvoren i tu vidite poruke koje vam je poslao forum kao odgovore na vaše postove i vidite pristigle lične poruke.
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Odličan je fazon kada se klikne na attachment da se zatamni ekran a fotka uveliča  :tbumb:
 

MM

Hero member
Učlanjen(a)
14.02.2009.
Poruke
1.338
Broj reagovanja
635
Ovo super izgleda !

Varijanta da se fotke u postovima slažu  jedna do druge tj. horizontalno je fenomenalna.  :tbumb:
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Hvala drugari, to sa fotkama sam već dugo planirao da uradim al nikako da stignem. Biće još zanimljivosti, stay tuned. :lol:
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Malo smo sređivali po forumu, update i tako to... Prijavite nepravilnosti :)
 

Zac

Senior member
Učlanjen(a)
26.11.2007.
Poruke
117
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Jr je napisao(la):
Malo smo sređivali po forumu, update i tako to... Prijavite nepravilnosti :)

Može li da se doda mogućnost editovanja poruke nakon što se poruka pojavi na forumu? Recimo u narednih sat vremena od postovanja ili za zadnja dva ili tri posta. Taman toliko koliko je potrebno da se isprave sitne greške nastale kao posledica nepažnje ili brzopletosti. U poslednje vreme se pojavilo mnogo poruka iz kojih nije jasno šta su autori hteli da kažu a sve zbog dva tri pogrešno otkucana slova. Znam da postoji mogućnost pregledanja poruke pre postovanja ali još jedna mogućnost revizije bi nam dobro došla.
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Koliko minuta ima trenutno, da izmenis poruku od postavljanja?
 

Xfactor

Senior member
Učlanjen(a)
09.08.2010.
Poruke
329
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leposavic
Ja bih licno voleo da vratite ono staro redjanje slika horizontalno ispod poruke. Ovim vertikalnim redjanjem sa tackom ste to malo unazadili po meni...
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
@Zac: Vreme za editovanje posta je 5 minuta i mislimo da je to dovoljno za ispravljanje slovnih i sl. grešaka, pa će tako i ostati. Duži period omogućava i da se smisao posta izmeni posle odgovora drugih članova pa tu može doći do raznih zavrzlami.

@Xfactor: Vertikalno ređanje slika nije urađeno s namerom, već je posledica update-a i biće sređeno čim stignem :)
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Jr je napisao(la):
@Zac: Vreme za editovanje posta je 5 minuta i mislimo da je to dovoljno za ispravljanje slovnih i sl. grešaka, pa će tako i ostati. Duži period omogućava i da se smisao posta izmeni posle odgovora drugih članova pa tu može doći do raznih zavrzlami.
Jedno lično iskustvo: meni je to prekratko, vazda su mi postovi punu kuacačkij greški koje ne stižem da ispravim. 10 min deluje bolje.
 
Vrh Dno