Mušičarska Liga 2015

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Nikola... ako riba 80 i vise posto hrane uzima ispod povrsine.... nimfaros je u ogromnoj prednosti....

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
oholi je napisao(la):
Nikola... ako riba 80 i vise posto hrane uzima ispod povrsine.... nimfaros je u ogromnoj prednosti....

Sent from my LG-D320 using Tapatalk




Oholi ne sporim ja to nikako , i sam forsiram nimfu na pocetku pecanja , samo kazem da ne treba zapostavljati suvu bas skroz posebno kod manje iskusnih kolega , jer u momentu kad proradi na povrsinu treba lepo baratati i suvom  :)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Naravno... al suva se.brzo nauci... to je lako

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
Baki-Pa je napisao(la):
Jedina razlika je što jedan od te dvojice ide redovno na takmičenja.



Baki ako mislis da je takmicar u prednosti ok , po meni to stvarno nije presudan faktor za kvalitet musicara , evo imam primer da neke kolege iz mog mesta koji se stalno takmice ne mogu ni priblizno prici rezultatima nekih drugara koji nisu takmicari  :blush:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Ne znaci da je ako je takmicar ili reprezentativac da je top pecaros.. ima tu dosta srece u dobijanju mesta npr.. ako ti je voda mutna kao sto je oholom i miti bila dzabe ti sto znas da pecas jbg
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
oholi je napisao(la):
... nimfaros je u ogromnoj prednosti...

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Sve je relativno, i zavisi od situacije do situacije. Na SP na Plivi sam pobedio u sektoru uhvativši 15 riba, sve na suvu mušicu. Pre mene je na toj poziciji lovio Španac (oni su postali svetski prvaci) na nimfu i ulovio 7... Inače sam na državnom pobedio a nisam NIJEDNU ribu ulovio na suvu mušicu.
Vrhunski takmičar mora da zna SVE tehnike, mora da zna da uskladi pribor za trenutnu situaciju i da prepozna najbolju tehniku i taktiku za dati trenutak (i muvu naravno...). I mora da razmišlja.

P.S. Nema na takmičenju nimfaroš/suvaroš!!!

P.P.S. A na SP sam SVE 44 RIBE ulovio na suvu!!! Jednostavno se tako namestlo :)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Mito na svetskom sam isto prosao... mnogo vise na suvu. E sad. Prsli smo i vrbas i jezero....  a ja govorim o vecini situacija. Naravno da ne samo takmicar vec i rekreativni ribolovac valja da zna sto vise. A razmisljanje je kljucno

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Milanče je napisao(la):
Sve je relativno, i zavisi od situacije do situacije.
Vrhunski takmičar mora da zna SVE tehnike, mora da zna da uskladi pribor za trenutnu situaciju i da prepozna najbolju tehniku i taktiku za dati trenutak (i muvu naravno...). I mora da razmišlja.

P.S. Nema na takmičenju nimfaroš/suvaroš!!!

To je to :)

 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Na Vrbasu sam samo bombom mogao da uhvatim ribu... pre mene je i Čeh tu upisao nulu po bistroj vodi... (vidi sliku).
A na jezeru su 3 od 28 takmičara imali ribu u mom sektoru (poslednje pecanje). nažalost sreća me taj poslednji dan napustila... :'(
 

Prilozi

  • Vrbas.jpg
    Vrbas.jpg
    277,3 KB · Pregleda: 131

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Vrbas je najveci propust bosanaca. Isto je i meni bilo...samo jedan veliki mutan brzak

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
nikola renegade je napisao(la):
Baki ako mislis da je takmicar u prednosti ok , po meni to stvarno nije presudan faktor za kvalitet musicara , evo imam primer da neke kolege iz mog mesta koji se stalno takmice ne mogu ni priblizno prici rezultatima nekih drugara koji nisu takmicari  :blush:


Ja sam poredio dva, po kvalitetu, ista pecaroša s tom razlikom, da se jedan redovno takmiči. Ja uvek stavljam novce na takmičara. To je toliko puta bilo dokazano, da se ne može promašiti.
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.115
Broj reagovanja
943
definitivno se ne može generalizirati ovisi o mnogo čemu...

Neki izvrsni mušičari se jednostavno ne takmiče... ja ih u potpunosti razumijem...
 
Vrh Dno