Musice za pastrmku na rijekama Crne Gore

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Ma sto ban Mito, decko se mozda zaneo malo, pozeleo da se pohvali , ne verujem da je zlonamerno bilo sta.

Doduse slagao nas je i na drugoj strani u vezi CDC Adamsa na neki njegov nacin :D :D

https://secure.theflyfactory.co.uk/web/dry-flies/product/2699-cdc-adams-dry-fly/category_pathway-21.html
 

cikamike

Senior member
Učlanjen(a)
01.11.2010.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
He he... a ti Simpsone napljuva muvu, a ono profesionalno navezana, tek izasla iz 'fly factory' fabrike...

salim se... stvarno deluje da je amaterski navezana... kao sto igorce rece - 'motam iz ruke'  :hammer:
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
133
Lokacija
Pančevo
Ma da ga nagradimo i da zatražimo "usluge i konsalting" od njega :doh:
Dobro da nije okačio fotke riba koje je ulovio... bilo bi tu i steelheada iz CG reka :whistle:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
cikamike je napisao(la):
He he... a ti Simpsone napljuva muvu, a ono profesionalno navezana, tek izasla iz 'fly factory' fabrike...

salim se... stvarno deluje da je amaterski navezana... kao sto igorce rece - 'motam iz ruke'  :hammer:

Ma nisam napljuvao musicu, to jako retko radim jer je obicno odgovor "lovi i ova". Napljuvao sam ime jer nema dodirnih tacaka sa Adamsom. To ime je svima pocelo da sluzi kao reklama zato sto je Adams jedna od najpopularnijih musica.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
auuuu  :eek: da ne verujes sta se radi  :doh: 
simpson zvani serlok holms  :D
 

cikamike

Senior member
Učlanjen(a)
01.11.2010.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Ma zezam se ja malo...

Krajnje je vreme da i ja pocnem sa vezivanjem muva (da se i ja hvalim ):lol:

Inace, mi napasmo coveka, mozda ih stvarno pravi sam i valja po stranim sajtovima...  :-\
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
kada se hvali onda da se i ja pohvalim  :hammer:

jutros pre nego krenuh na posao svratih na JEZERO naše i malo frljnem onako da oprobam muve za pastrmke na rijekama crne gore  :D (naravno. da je u kontekstu naslova teme) i ništa nije htelo ni da pipne to a onda ja malo zamenim "MUVU" i gle tune u čas posla  :hammer: :D  "MOJA" tuna  :whistle: i to iz jezera  :D

84164276_7jJqZ-L.jpg


 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
cikamike je napisao(la):
Inace, mi napasmo coveka, mozda ih stvarno pravi sam i valja po stranim sajtovima...  :-\

Ma sigurno je to u pitanju  :D  :D  :D Pazi nema sta drugo da je  :D  :D  :D
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
au jebo te.....pa nije u redu druze da tako postavljas tudje muve ,banditi su ovde na forumu provalice te odma :yeswink: :yeswink: :yeswink: :yeswink: :yeswink:a onda si  :suck: :suck: :suck:
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
To se kaže "PA GDE GOLIM DUPETOM U KOPRIVU"  :-X
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
deckic je provokator ili se zbunio.....neka ga nek se javi pa nek kaze sta ima....
 

igorce

Junior member
Učlanjen(a)
06.05.2011.
Poruke
29
Broj reagovanja
0
Čitam da sam vam postao predmet interesovanja. Evo opet mušice koju sam namotao, ali ovoga puta na stegi:



Slika nije bas najjasnija, ali se vidi o čemu se radi.

Pošto sam pročitao da ima "lovaca" na pirate ovdje, bice mi drago da vas pozdravim i zahvalim vam se na bilo kakvoj pomoci koju ste mi pruzili. Vjerujem da će te pokazati i dalje talenat u borbi protiv pirata.

Igor
 
Vrh Dno