Naslovna strana musicarenje.org v 3.0

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
  :tbumb: e ovo je već nešto..svidja mi se ..i glasao sam...
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
uopste nisam zadovoljan. poznavajuci ljude koji su ovo radili , i njihovo znanje i umenje, vise sam ocekivo.
sve opcije koje su mi na tamnijoj pozadini jedva da mogu da pronadjem i vidim-napravite bre neki kontrast, pozadina-slova
Samo mrdam ekrance gore-dole, ali ne pomaze, ili mi treba veca dioptrija :-\
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Kuzma je napisao(la):
uopste nisam zadovoljan. poznavajuci ljude koji su ovo radili , i njihovo znanje i umenje, vise sam ocekivo.
sve opcije koje su mi na tamnijoj pozadini jedva da mogu da pronadjem i vidim-napravite bre neki kontrast, pozadina-slova
Samo mrdam ekrance gore-dole, ali ne pomaze, ili mi treba veca dioptrija :-\

Izgleda da svi vide drugacije  :hammer: :hammer: :hammer:
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Vrlo je....kako da kazem....mada! I nije.....a moglo bi da bude. Samo da je pre toga, ali ovako...
Ma jebes korice knjige, sitan vez, krasopis i zlacena slova. Vazno je da nas tematika i dalje golica po tabanima. Zivi bili i samo napred!  :tbumb:
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Jovanča je napisao(la):
Vrlo je....kako da kazem....mada! I nije.....a moglo bi da bude. Samo da je pre toga, ali ovako...
Uze mi reč - da... to htedoh reći, mada opet...  ::) Dobro je... moglo biti... i jeste, ali... Tako nekako...  :-*
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Ljudi,molim vas promenite ovu zelenu boju slova,znam da sam dosadan ali jedva se snalazim!
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Već sam se uplašio da samo ja ne vidim dobro zeleno na sivom.
Još samo nešto.
- Deo koji se odnosi na obaveštenja o pm, postovi posle zadnje posete forumu... da se prebaci na vrh.
- Da se iz pročitanog posta može direktno otići na ostale nepročitane postove.
Posle čitanje posta moram da se vraćam u forum, pa opet na dno foruma, pa na nepročitane teme....pa Jovo nanovo.
Ili ja nešto ne mogu da se snađem.
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
PS
Ne znam da l' sam glup, ali koje su funkcije
-RSS
-Bookmarkujte nas
-Twitter
Zašto bih instalirao nove pretraživače kad imam već Gugl/Eksplorer - ili nešto nisam razumeo kako treba.
????
Kuzma je u pravu - ala ste ga opravili, svaka vam čast.
Samo, ne vide se dugmići....
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Ljudi,ovo je fenomenalno,ništa više ne dirajte,kao da sam progledao!!!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
:D pa dugmića nema jer više ne rade takve košulje sve sama plastika.... :D opraviše ga ni dugmići da ostanu  :D :D ;)

ja se jednako snalazim kao i pre...mada bi slova mogla da budu tamno siva  :) sa roza senkom i drečavozelenim stroke-om  :D :D :hammer:
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Rancic je napisao(la):
- Da se iz pročitanog posta može direktno otići na ostale nepročitane postove.
Posle čitanje posta moram da se vraćam u forum, pa opet na dno foruma, pa na nepročitane teme....pa Jovo nanovo.
Ili ja nešto ne mogu da se snađem.
Sa ovim požurite dok ne pogubimo živce :mad:
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Kako reče Zvezdan - baš progledasmo.
-Ne znam kako je kod ostalih, ali meni četiri zelene linije sa sadržajem (home, forum....) preklapaju preko ostalog sadržaja - sada ne vidim prozor u kome piše naslov teme na koju dajem komentar.
-na tim zelenim linijama su i slova zelena pa se ne vidi ništa.
-za prelazak na sledeću stranicu moram na dno jer gore ne vidim ništa
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Možete da gubite živce koliko hoćete, ja sam volju već izgubio. Stvarno vas ne razumem. Napisao sam da ću da radim postepeno , čak i zamolio za strpljenje i razumevanje a opet... Em sam na godišnjem, em zapostavljam rokove, em...

Ali ajde da ja imam razumevanja pošto vidim da ne razumete prirodu mog posla. To je otprilike kao da vam majstor uradi generalku na kolima a vi mu nađete zamerku jer vam je stavio zelenu jelkicu. Dakle, još jednom tražim da budete strpljivi, sve će doći na svoje mesto.

@Rancic: Ne znam koji pretraživač koristiš, forum je optimizovan za Firefox 3.5, IExplorer 8 i Google Chrome. Ako koristiš nešto starije, predlažem da se ponoviš.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Ne znam, meni je sve ok, sve vidim, sve mi je pregledno i sve izgleda ovako  :blush: ne znam kako je kod drugih, trebalo bi da je isto ili... ako je forum optimizovan za Firefox 3.5, IExplorer 8 i Google Chrome onda bi s navedenim trebalo da sve radi,  valjda...
 

Prilozi

  • musicarenje.org.jpg
    musicarenje.org.jpg
    98 KB · Pregleda: 154
Vrh Dno