Nestanak musicarenje.com banera?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

piroman

Senior member
Učlanjen(a)
15.11.2005.
Poruke
179
Broj reagovanja
0
Zasto je nestao musicarenje.com baner? To je bratski sajt koji mora da ima adekvatan tretman. Uklanjanje banera znaci samo jednu stvar, a to je bratoubilastvo. Dok se baner NEvrati, ja cu za svaki slucaj da pokrenem sopstvenu reklamnu kampanju za musicarenje.com na ovom sajtu.

p.s. Long live Simpson!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Simpson i njegov site crew redovno posećuju www.musicarenje.org, ali ne smatraju ga bratskim, već neprijateljskim. To je glavni razlog zbog koga su i formirali poseban sajt. Shvatili su da nismo braća. :bangbang:
 

Ljatifi

Junior member
Učlanjen(a)
29.10.2007.
Poruke
29
Broj reagovanja
0
Mixmaster je napisao(la):
Simpson i njegov site crew redovno posećuju www.musicarenje.org, ali ne smatraju ga bratskim, već neprijateljskim. To je glavni razlog zbog koga su i formirali poseban sajt. Shvatili su da nismo braća. :bangbang:

Osnivacu Musicarske sekcije u Nisu!
To samo ti mislis tako ... iako se svojski trudis upravo TI da to tako i bude. U stvarnosti nema ni trunke istine.
Simpson samo ima osobinu da provali bulaznjenje i da ga adekvatno tretira a sujetnima poput tebe to, naravno, ne odgovara.
Ukratko, ovo je prava istina. Sve ostalo su tvoje imaginacije i sitne malicioznosti!

Lj.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Živeli članovi .complex sajta, ali ne ovde, već u svom, specijalnom, mada prekopiranom, prostoru. Pošto je ceo sajt kopija, i članovi su mu kopije.
Tamo nikad nije bilo niti linka, niti bilo kakvog pominjanja .orgazam sajta (koliko sam obavešten) zbog neostvarive težnje da uzor i učitelj padne u drugi plan.
Ja volim tu opoziciju, jer svojim postojanjem doprinosi podizanju ugleda i posećenosti onih koji su bolji.
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Nista se vi ne brinite!
Banner je tu ali smo isprobavali nesto sa temama - kako bi postavili vise bannera!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
upravo to. samo je to razlog i nemojte da pravimo od muve slona!
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
E, zamislite da bacate suvog slona, mokrog slona, slon-nimfu i slon-strimera.

Na srecu, u Operi ja taj baner nikad nisam ni mogao da vidim.

 

Roda Fly

Junior member
Učlanjen(a)
01.09.2007.
Poruke
80
Broj reagovanja
0
Par puta sam posecivao i .com ali ne vidim da se radi o bilo kakvoj kopiji? Pa nek mi neko malo pojasni? Nov sam pa neznam sta se sve desavalo ali ova dva sata mi nemaju nista zajednicko! A razlikuju se po mnogo cemu od ljudi koji se okupljaju ovde i tamo, po temama itd.
 

Roda Fly

Junior member
Učlanjen(a)
01.09.2007.
Poruke
80
Broj reagovanja
0
Pedja ja sam ocekivao neki konkretan odgovor a ne ovako... ovo mi ne znaci nista. Stvarno mogli bi ste biti malo konkretniji u vasim postovima. Ne znam procitao sam negde da ste banovani na .com, mozda ste zbog toga pristrasni...
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Da, dobro ste informisani, banovan sam zbog ostrog i javnog iznosenja misljenja suprotnog pozeljnom, pazljivo i sistematski konstruisanom u to vreme.

Svakom iole pristojnom verovatno je neprijatno da o tome sto Vas interesuje pise pravim recima.
Ukratko, postojalo je nesaglasje koje se moglo i trebalo je da se zavrsi na mnogo boljih nacina od odlaska dela clanova ovog sajta i foruma na drugi. Oba sajta su nastavila paralelno da zive i razvijaju se na svoj nacin, jer clanovi oba vecinom zele da budu deo musicarske zajednice. Samo pojedinci na oba sajta jos uvek vode svoje ratove protiv vestica, u stvari samih sebe, tako sto pre podne mrze sebe a popodne ceo svet.

Ja stvarno ne umem sazetije i ne bih jasnije.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno