Nestanak musicarenje.com banera?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Baš je čista kopija. Tome u prilog idu i reči PedjeBG. Sve što ima ovde precrtalo se tamo.
Koliko se ja sećam, vlasnik novog sajta- duplikata je poželeo da bude na forumu gde nema Mixmastera.
Nikako nije mogao da podnese da jedan mušičar lovi babuške, crvenperke, bodorke, lipljene, bucove, štuke, skobalje, klenove, beovice, sunčanice, grgeče, pastrmke, somove, mrene i krkuše sa istim merakom.
Nastao je zbog mene, a po uzoru na ovaj sajt koji je osmislio Dr.Lucky.
Eto, moja logika je prosta, prvi sajt je napravio samo Lucky, a za drugi smo obojica zaslužni.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
heh...a zasto toliko dizanja prasine?

a dal' ikako postoji baner .org na .com-u?  ???

:bye:
 

Roda Fly

Junior member
Učlanjen(a)
01.09.2007.
Poruke
80
Broj reagovanja
0
Pedja mislim da nije korektno pisati neistine pa cak i o nekom sajtu na kom ste banovani. Dosta vremena sam citao i com i org a nisam bio nigde registrovan tako da znam zbog cega ste banovani.. ne kako vi kazete zbog iznosenja razlicitog misljenja vec zbog vredjanja pojedinih clanova. Ako se nevaram i ovde su neki ljudi dobijali ban iz istog razloga kao, sto je potpuno opravdano. Tako da sam sto se toga tice dobro informisan jer sam citao vase postove... ako i dalje tvrdite da ste samo iznosili cinjenice koje nisu isle u prilog sajtu i za to dobili ban onda slobodno mogu reci da ste "bajati novinar koji nije prosio ni ispred vecernje skole"....ovako nesto meni ne bi balo na pamet jer za razliku od vas imam skromno obrazovanje tako da mi nije "svaka ka' u Njegosa!"

 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Evo vracen je banner i dodati su jos neki relevantni. Tema je skrenula sa koloseka i pada katanac. Imate spansku musicu pa tamo tupite i prepucavajte se chija je ki Njegoseva.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
lazza je napisao(la):
Evo vracen je banner i dodati su jos neki relevantni. Tema je skrenula sa koloseka i pada katanac. Imate spansku musicu pa tamo tupite i prepucavajte se chija je ki Njegoseva.

:tbumb:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno