Nielsen fly fishing rods

Bogdan

Senior member
Učlanjen(a)
28.05.2007.
Poruke
256
Broj reagovanja
0
E, sad si bas dao Mixicu kratak kurs valjanja falsh musicarske robe.
Mixe, da ti nije palo na pamet da po ASDA-i ili TASCO-u kupujes vesh konopce i pakujes ih u kutije kao snjureve!

:D :D :D

Nemoj tako Pedja, nije Mix takav, mislim da ga poznajem toliko - ja sam ga upoznao kao apsolutni pocetnik i nije mi nista uvaljivao, podvaljivao, mazao oci...Naprotiv :tbumb:

Mada treba primetiti jednu stvar - takvi ljudi bi se u UK nazivali uspesnim biznismenima bez ikakvog negativnog prizvuka. Uostalom ocito je da se sve poznate marke Grey, Sage... prave u Kini za iste te (ili malo vece) pare, a ovce se sisaju na zapadu...I niko se nece setiti da vlasnike Hardy-ja nazove "valjatorima" fals robe...

 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Mix biznismen? Uspesni?
E jesi li gledao "Ko to tamo peva"? (Glupo pitanje)
Secas li se Dragana Nikolica, "pevaca"?
'Ajde zivota ti, na koga te podseca? Mislim, sa foruma.
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Dragan Nikolic u tom filmu podseca na mene :D :D :D
A evo i zasto mlad je, šAramantan, nema pojam da peva... i za dlaku mu uspe da povali najbolju ribu  :doh:
(ovo mi se redovno desava)  :D
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Ma jok netju da se bavim pevanjem. A i ova moja dva su mi sasvim dovoljna :D
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Znaci, Laki sad moze (kad skupi pare) da pravi svoju seriju musicarskih stapova. Pretpostavljam da vrh serije treba da nosi oznaku MIXMASTER POWERFLEX Cheesy, a ekonomicna varijanta treba da se zove LUCKY LIGHT Cheesy

:tbumb:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Donesi Bogdane te motke da valjamo. Ovde će ionako uskoro da naiđe ogroman talas nove mode, da mušičarenje nije lov ribe, već blejanje. Tada neće biti nužan vrhunski pribor.
  Dođi, pobratime, sledeće godine na sajam u Nišu. Poludećeš od smeha i dobre zajebancije dok budeš gledao i slušao kako ih slatko prodajem onima za koje procenim da ih ne zanima ribolov, već mudrovanje.
Od toga bolje zabave nema. Zakupi štand (nije skupo) i uvezi močuge. Donećemo krku i piće, a lova će samo da pada kao kiša. Sve ćemo potrošiti u kafanama i mušičarskim revirima, a deo novca ćemo uložiti i u naše lepe vikendice u Staničenju. :yeswink:
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Mixmaster je napisao(la):
Donesi Bogdane te motke da valjamo. Ovde će ionako uskoro da naiđe ogroman talas nove mode, da mušičarenje nije lov ribe, već blejanje. Tada neće biti nužan vrhunski pribor.
  Dođi, pobratime, sledeće godine na sajam u Nišu. Poludećeš od smeha i dobre zajebancije dok budeš gledao i slušao kako ih slatko prodajem onima za koje procenim da ih ne zanima ribolov, već mudrovanje.
Od toga bolje zabave nema. Zakupi štand (nije skupo) i uvezi močuge. Donećemo krku i piće, a lova će samo da pada kao kiša. Sve ćemo potrošiti u kafanama i mušičarskim revirima, a deo novca ćemo uložiti i u naše lepe vikendice u Staničenju. :yeswink:

Koji Dellboy pristup! "Only Fools and Horses"  :hammer:
 
Vrh Dno