Novembar/Decembar i klen?

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
jeste udica za lososa  :) nisam bas merodavan za neku ocenu jer ne pecam bas redovno sa strimerima , a nisam ni promenio mnogo modela udica pa da mogu da uporedim .
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ja imam lepa iskustva sa takvim udicama...lovio sam pastrmke i grgeče...wolly buggeri i zonkeri. Otpadanja nije bilo a ni promašaja se ne sečam.
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
lepa zanimacija, svaka cast majstore, a nisi se spustao u vodu nego sa obale  ;)
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
svaka cast!ona slika sa jatom...predivno!!to si danas slikao?vidim pri dnu jednog bas lepog! :tbumb:
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
prekljuce je fotnuto jato. izasao malo da fotkam i aj pored reke, znam da lovci izasli pa mogu i za koje pero da se ogrebem a fotka neka dobra moz da izadje.... kad sam spazio jato odlepio sam sto stap nisam poneo.. Prvrnem koji kamen i provalim nimfe slicne fazanovom repu. u povratku kuci ocerupam jednog fazana i dobijem zecije krzno od jednog matorog lovca.... :smoke:
sklepam fazanove repice i danas u akciju. nikad do sad nisam lovio na nimfu, imao sam fino promasaja ali pala su cetiri komada, verovatno bi jos da nisam pokidao sve muhe. probao da gazim al sam se smrzao ko p..... , a obala nije prastala.
hvala narode i odo ja sutra ako kisa ne pada.... sa puno muha  :yeswink:
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
samo napred!probaj,probaj....ja bas i nemam neka iskustva u nimfarenju klena,ali ako imas neke imitacije gamarusa,pokusaj...onaj zdravo debeli klen sa slike prosto place za nekom takvom "masnom" muvom!
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
evo bas sam ispred stege i smisljam mu prevare.... chez nimf mi se cini dobitna kombinacija, probacu svasta...
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Batali teske nimfe...kolko vidim voda nije duboka...razbices ga na klasicne mokre musice blago otezane ili skroz bez otezanja.Pogledaj mokre musice koje radi sasats ili strelac,navezi koju i nemas problema.
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
i ja sam kontao za mokre,,, ali nemam materijala za nozice to me mnogo drka. nemam prepelicu, a i ti isperci petla kad su onako cupavi predugacki su......improvizovacu vec nesto...
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
ma nemam ni koku, los sa materijalima jer tek sam usao u fly tying ..... napravicu nesto pa cu slikati taman da se smejete malo.....  :-X
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
juce... tri vaka veca, manja,, mi ispala iz ruke, koliko sam se smrzo....bilo je jos puno manjih, ovaj put mnogo sam omasio jer sa na cetvorci imao zeleni kanap.... proba0 mokre i jos neke nimfice, fazanov rep definitivno prava kombinacija.... Srecna vam nova  :tbumb:
 
Vrh Dno