Novi izgled foruma

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
U početku mi je bio nekako stran, ali sad mi je izgled super. Zajedno sa logoom i novim moderatorom (čestitam Seb :tbumb:) i ... vec deluje zrelije :smoke:, a i atmosfera je po mom ukusu... opustena i nekako zdrava :yeswink:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Hvala druze na lepim recima...i meni se svidja sve ono sto si naveo!
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Da da to je moj dobar drugar i :mad: skoristio moj dobro poznat user  :lol: i moj mail kome svi znaju sifru  :-[ pa je pisao gluposti po sajtu. Obrisacu taj nalog pa onda menjaj.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Nemas pravo da brises naloge, ustvari ni jeda clan to pravo nema...da ne gusimo temu, nastavak ove price ide preko privatnih poruka!
Salut
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Laki malo nervira ovo sto kad kliknes na sliku u headeru vuce na index. Pls stavi mu putanju da vuce na index foruma ako nije cimanje. Nevazno skroz ... ali je malo annoying  :-[
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
u toku dana biće urađeno

ovaj marquee u editoru je maximalo jaka stvar!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Prvo i osnovno nisam editovao. Sviđa mi se ovako. Sajt se radi i ubrzo će biti postavljen pa kada se neko smori od foruma to mu dođe kao link direkt  na sajt. A za šetnju po forumu ima dugme home koje vodi na početak foruma.
Drugo dobili smo novog moderatora:
pozdravite mr.Zakulu, mladog, uspešnog mušičara i izvarednog flytyera koji je zablistao na prošlogodišnjoj izlo-bi muva u Nišu. Pošto je preživeo opasno trovanje jajima a lepo samo mu rekli da ih ne jede, sada će da se baci na forum valjda  :bat: :bat:
toliko za sada!
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Odlican izbor moderatora. Cestitke obojici i uspesan rad na forumu  :tbumb:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Ovde ću objasniti par stvari
1. jedini global moderatro je sebastian, znaci on može i treba daodržava ceo forum.
Zakula je moderator dela koji se bavi muvama i flytyingu, naravo i sebastian je takođe zadužen za taj deo.
pšazite ove reči kao što je zadužen, održavanje i sl. deluju prejako i jesu to u generičkom smislu, ali mi smo pre svega prijatelji i to je najvažnije. Ja polako sastavljam tim koji će na najbolji način da prikaže nas zajednički sajt.
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Moze da nervira i to sto kada sa HOME stranice kliknem direktno na temu koji hocu da pogledam otvara se prva strana topika (koju sam citao jedno pet puta) pa moram da biram poslednju da bih citao najnovije komentare. Mislim da bi taj link trebao da vodi na stranicu sa poslednjim komentarima u temi.
:hammer: :hammer: :hammer:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Neznam kako kod tebe ali kod mene ide odmah na zadnju. Hm....klikni na malu strelicu pored linka na Home strani umesto na sam link....


Pogledao sam...ako kliknete na link on Vas vodi na prvu stranu umesto na zadnju i to je OK ako idete na temu pa želite od početka da čitate..ako želite zadnju stranu kliknite na sterlicu i problem je rešen!
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Teme sa duzim naslovom na HOME bi trebalo da imaju alt.

npr.
In: Sredstvo za sušenje ...  da ima alt="Sredstvo za sušenje muva"
 
Vrh Dno