Novi izgled foruma

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
alt je samo za slike tag - nevazno da li su linkovane ili ne. A sad za link je "title" i istina je da ovaj forum nema title na linkovima sto je velika mana sto se tice SEO-a. Zato ja preferiram IPB - no nevazno ... Moze ovaj problem da se resi editovanjem koda ili dodavanjem nekog tooltipa ali to je vec "prtenija golema" i ja se ne bih upustao u tako nesto da sam na lakijevom mestu :)
Ionako nam google bot sheta po celom forumu ... nema potrebe za toliko forsiranje indexa.
Ziveli!  :bye:
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
da, da mislio sam na strelicu pored linka (alt="Go to last post") da pokaze pun naziv teme (lose sam se izrazio u proslom postu). U svakom slucaju ako je to neki problem onda bolje da se ne petlja nista oko toga.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Mnogo je to akanja a stara izreka kaže
Ne ide sa na vr groblje za kašičku pilava! :yeswink:
iz tog razloga vreme koje ja posvećujem administraciji sajta, biće iskorišćeno za neke bombastične stvari koje Vas uskoro, ali veoma brzo očekuju!
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Il sam mnogo umoran pa mi je sve prebledelo pred očima, ili forum ima novi "look". Dajte momci nešto na zeleno , da liči na onaj najstariji, ovako plavkast mi ne leži :doh: i strahovito podseća na .com (protiv koga ja lično nemam baš ništa, i na njemu sam aktivan) pa se bojim da će početi da mi se mešaju!!!
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Nista se brini Milance. Veliko spremanje je u toku. :)
Update za par sati kako izvestava JR.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Svaka cast za promenu.
Odlicno radi konekcija  je ekstra brza i svidja mi se
Bravo,bravo,bravo,bravo
 

Bogdan

Senior member
Učlanjen(a)
28.05.2007.
Poruke
256
Broj reagovanja
0
Ja od jutros naleteh na tri razlicita izgleda foruma...

Je li to neka fora da se izgled menja svaki put kad otvorim forum :D
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Auuuu - nije mi dobro :D
Idem da p..kim, pa da vidim kakav će onda da osvane. ;)
Trenutno je crveno... na radost

U to ime - jel znate kako partizanovci proveravaju kredit na mobilnom?
*4:1#
ili po Vuku ZVEZDA 4:1 TARABA  :bleh: :bleh: :bleh:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Ko sto rekoh, mnogo toga bice tek dodavano, povezivano, i sl....... Musicarenje.org wild bunch is back  8) 8) 8) sa opasnim pojacanjem u vidu Jra, koji se ponajvise trti oko svega ovoga!
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Umalo nepoludeh danas!  :doh:

Radim na poslu, kad nam crče server kod klijeta u Norveškoj. Ajd reko malo pa prošvrljam po forumu. Otkucam jedan post (onaj za karaše), pa se vratim na poso. Onda me kolega upita jel hoću njegov 20' monitor, а da mu dam moj od 19 - naravno!

Povežem novi monitor, radim malo, pa opet otvorim forum - kad ono sve crvenkasto! Auuu! Nisam sujeveran, pa skontam da nešto menjate. Ipak, drug se predomisli, pa mi drpi novi monitor, a vrati stari. Ok, povežem ja, uključim, radim, pa opet bacim pogled na forum, a ono sad normalne boje!! Umalo ne poverovah da je do monitora!

Sad dođem kući, a ono opet crveno...  :blush:

:D :D :D
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Polako. Nece da bude crveno :) Idemo opet na zeleno. Samo da drug JR zavrsi sve oko coderskog dela. Pa se bacam ja na skin.
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Kao prvo, molim sve članove sajta da prijave svaki problem koji imaju na sajtu. Naravno, na PM. Kritike i predlozi su takođe dobrodošli.
Još uvek nismo ostvarili sve što smo zamislili ali nadam se da će biti vrlo ubrzo.
A da, galerija za sad neće raditi.

Sad mi pade na pamet... Stari path do foruma www.musicarenje.org/forum je preusmeren na www.musicarenje.org. Galerija isto tako. Ne znam dokle će tako biti ali promenite svoje Bookmarke (Favorits).
 
Vrh Dno