Novi sajt-VAŽNO

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Kao što je i pisalo USKORO, tako je i urađeno. Nije baš bilo brzo, ali nije nam bio cilj da ga skarabudžimo i napravimo nešto prosečno. Cilj je bio da se uradi extra sajt, što je po mom miošljenu i urađeno. Brilijantan dizajn našeg člana lazze ukombinaciji sa mojim poznavanjem i administracije je urodio plodom. Imate sajt za ponos i diku i on je naš zajednički i zajedno će mo da ga i dalje stvaramo.
Malo tehničkih informacija....sajt je urađen u joomla CMSu i za sada sadrži samo deo članci i linkovi od joomla. Forum je kao što znate urađen u SMFu i ono što je najvažnije urađen je bridge izmedju ta dva softwarea. Na taj način registracijom na samo sajtu postajete automatski i član foruma. Ovo je bilo od reudne važnosti jer meni članstvo ne treba samo za forum, naprotiv....članovi su ravnopravni i u daljem kreiranju sajta, ako osnove. Nadam se da sam bio jasan.
U pripremi je galerija, koja će biti bombastična, ludilo od sekcije, ali otom potom. Naravno i još par iznenađenja Vam sprema Vaš sajt
www.musicarenje.org
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Hvala ti druže Milance. Tvoje mišljenje VEOMA cenim i lepe reči mi mnogo znače. Kao što sam ti rekao uživo, galerija koju spremamo ima posebo da te raspameti. Strpljivo, za par dana i to počinje.
Nova era sajta www.musicarenje.org je započela, budite njen deo, jer je zato sajt i stvoren, da se svi mušičari okupe i zajedno stvore nešto na šta će SVI biti ponosni! 8)
Salut!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Dobih mail pre par minuta od jednog nadam se budućeg člana, a sada samo posetioca našeg sajta i on me obavesti da slike ne vide gosti. To je naravno bio propust sa moje strane i ispravljen je! Znači dragi gosti i zete moj, koliko je ovo seljačka i primitivna fora da to nije normalno, ali mi smešna (možda sam i ja potajni primitivac) :doh:, sada možete da vidite i slike! Sorry i tako to!
Salut!
 

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
644
Broj reagovanja
19
Odlican je nema sta. Nisam ni sanjao da ce ovako dobar biti. Vidi se sav trud na delu!

Svaka cast i neka je sa srecom! :tbumb: ;)
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
:tbumb: :tbumb: :tbumb:

Sledeci post ce da bude sa kritikama (da ne budem odmah matori namcor  :p).

ustvari ajd ovo najvaznije. Kod mene na IE su polja za logovanje na naslovnoj strani bezveze razbacana.
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Evo na sta mislim
 

Prilozi

  • MUS1.jpg
    MUS1.jpg
    11,3 KB · Pregleda: 137
  • MUS1.jpg
    MUS1.jpg
    11,3 KB · Pregleda: 137

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Zanimljivo, taj deo je lazzin fah i pogleda ce, ali moj savet i to drugaski SAVET
mani te se IE to je jedan los program , katastrofa koristite FIRE FOX i nece glava da vas boli uopste u zivotu!
 

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
(tehnicke primedbe) U IE7 izgleda dobro, takodje i u FIRE FOX-u, ali ne bi bilo lose da se optimizuje i za OPERU i IE6... jer ovo je ozbiljan web site :smoke:
Ukupni izgled je superb samo mi pozicija datuma malo bode oci ;)
 

Prilozi

  • 3.jpg
    3.jpg
    19,4 KB · Pregleda: 137
  • opera9.10(1).jpg
    opera9.10(1).jpg
    22,4 KB · Pregleda: 144
  • opera9.10(2).jpg
    opera9.10(2).jpg
    31,8 KB · Pregleda: 141

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Hvala na komplimentima.
To sve što navodite je problem bridgea. Ja sam insistirao na tome da forum i sajt budu spojeni u jednu bazu, jer je meni bitno da članovi mogu da se aktivno uključe u rad sajta a ne samo po forumu. To je bilo od presudne važnosti i zato je morao da se spaja SMF tj. software za forum i joomla SW za sajt. Baza je uspešno urađena i ostale admin zezalice, ovo je stvar templatea a tu sam ja slab. Lazza će srediti, lazzo ti si naša zvezda vodilja! :nowink:
Ja sam sajt gledalo i u FF i u IE 7 i nije mi uopste opera pala na pamet, a IE6 pogotovu ne jer mrzim IE! ALI MRZIM! Ali zbog ozbiljnosti sajta i renomea  :smoke: , ovo još jače zvuči, mora će mo da se pozabavimo i tim browserima, koiko god meni bili mrski!
Ali ponavljam skinite i instaliraje Fire Fox, ceo web život ima da vam se promeni na bolje!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Hvala prijatrelju i admin saborcu.
Čekamo ko žedna zemlja kišu da se lazza probudi pa da se baci na posao oko templatea! :doh:
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
:tbumb: Odlicno je. Cestitam i svaka cast na trudu i radu.
Meni sve lepo izgleda i funkcionise.
E sad, odmah sam skocio na tekst o Gradcu, i ono tamo...
Vec sam stavio post o tome u topicsu "Reke| Gradac".
Drago mi je zbog svih nas. Pozdrav, Pedja
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Postovani clanovi hvala na kritikama i sugestijama! Sve oko login forme bi sada trebalo da bude ok. Izvinjavam se za taj propust ali korisnik sam samo FireFoxa i IE-a 5.2 za Mac tako da mi je promaklo. Sada bi trebalo da bude ok!
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Dodao sam chat ili ti shoutbox - nesto kao sto je bilo ranije na sajtu.
Molim clanove da se izjasne koliko je ovo potrebno ili suvisno?
 
Vrh Dno