Novi sajt-VAŽNO

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Ovo je veoma potrebno i na dobrom je mestu, naravno samo članovi mogu da ga koriste, ali gosti mogu za sada da ga vide. moraću da porazmislim da li da dozvolim to.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
neka bude tu, ja sam za jer ne koriste svi msn....i slične.
 

Tyer

Newbie
Učlanjen(a)
08.06.2007.
Poruke
1
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Pozdrav dobri ljudi!
Konacno sam vas nasao. Cuo sam da postoji jedan ovakav forum i umesto na vas naleteo sam na neki gde se uglavnom bave tackle problemima i predstavljanjem opreme  ::)
Jako mi je drago da postoji mesto gde se okupljaju musicari i gde stvarno moze da se i nauci ponesto! Sve pohvale za organizaciju ovog communityja! Ja sam pocetnik ali cu svakako da se trudim da nekako doprinesem ovom predivnom projektu. Sve najbolje!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Dragi Tyer... Dobro došao, osečaj se kao kod kuće - dakle samo opušteno!  :)
 

lazar

Senior member
Učlanjen(a)
10.05.2007.
Poruke
350
Broj reagovanja
0
Lokacija
Razbojna
Laki kad ce da se ubaci galerija samo pise // COMMING SOON //
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
:D :D :D hehehe momci strpljivo soon. Sreca je lepa samo kad se ceka! Kad od sebe samo nagovestaj da! :doh:
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
yeye :) bez brige! Bice i to jako brzo kao i jos svasta - nesto novo ;)
Dobro nam dosao Tyer!
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Na Home Page-u se ispod chata ne vidi ko je sve na vezi (piše samo x users, y guests), pa ne znam sa kim bi mogao da se kucnem!!! Ajmo Lazzo, Lucky,...
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
shout box na naslovnoj strani ima neku svoju ulogu, još uvek ne mogu da definišem kakvu  :doh: ali je ima  :hammer:  Pronasao sam pravi chat koji se ubajuce u SMF, tj. software koji koristimo za forum i mislim da ću ga instalirati. Na taj način imali bi smo u suštini dva chata, shoutbox koji bi kao za neke poruke koje bi smo ostavljali jedni drugima, naravno normalne sadržine ili iza nešto slično i pravi chat!
Mislim da ću to uraditi za par dana!
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Reseno druze Milance. Problem je samo sto se ne ispisuje display name vec username, a mnogo clanova je izmenilo svoja imena :) No ... nema veze ... nadam se da je bolje ovako!?
Sluzimo narodu! :p
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Odlično si ovo uradio. Danke. Ja sam ipak za to da uguramo i chat u SMF. Drugovi webmasteri sa www.teraristika.org su to uradili, imali su mislim par problema, ali pošto sam ja OK sa njima, zamoliću ih da mi objasne koje su probleme imali i ubacimo i chat! Milsim da je ovo dobra ideja jer sam uradilo tako da se forum pojavljuje nezavisno od joomle. Tako da ako je nako na forumu i vidi opa u chatu ima npr. mene odmah idemo da chatujemo. A shoutbox nek ostane, od viška glava ne boli a imam i svoje draži. Npr. ostavim poruku, sutra idemu na Temsku, oce li neko samnom... i slično. Sve ima svoje, samo da ih lepo uskladimo!
Salut
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Bata laki slobodno instaliraj ja cu posle lako da ga implementiram i u sajt. vazno je samo da postoji ... Frejmovani ili externi linkovi sa sajta za chat stranu su najmanji problem. I ja mislim da je odlicna ideja da imamo oba. Na xoops-u smo koristili shout box kao chat sto se ispostavilo kao greska. Ja bih cak isao i u krajnosti i instalacije IRC-a ... kako bi advanced useri koristili 3rd party programe za chat i bili stalno online - cak lakse i vodili operaterski posao, dok bi postojala i java ili flash verzija chata. No nije ni vazno ... samo sredi to ti pa cemo lako :)
Odoh da vidim kakva je Nisava pa da zakucam nekog klena  :bye:
 

Djenka

Junior member
Učlanjen(a)
24.01.2006.
Poruke
31
Broj reagovanja
0
Dugo nisam bio na netu i opasno sam se iznenadio novim sajtom. STRASAN JE. Milo mi je i da ponovo vidim da dr. Laki pise sto je super stvar... pa vidimo se...  :bye:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Hvala ti druže na lepim rečima, kako za sajt tako i za mene :blush:. Pišemo se po forumu!
Salut
 
Vrh Dno