Novi Winston!

Drina

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2006.
Poruke
147
Broj reagovanja
0
MIX evo i BANE mi je isto rekao hvala vam ljudi milijon puta
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.132
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Ko što ti rekoše, ne sekiraj se. Uzdravlje da pecaš sa novim štapom. :bye:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Bez ikakve zelje da sjeklocu podjebavam ili slicno, ali post gde treba da se nov i vrhunski stap ismirgla je jedan od nebuloznijih postova koje sam video  :doh: Bogu hvala pa drina neposlusa tvoj savet :'(
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.132
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Uh, zaboravih i to da napišem. Šmirglati štap, pa može, ako se razumeš u to. Ali preporučiti nekom da to radi, pogotovu ako je sa štapom sve u redu,.... :-X
 

Drina

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2006.
Poruke
147
Broj reagovanja
0
Dobro je da se sve zavrsi kako treba stvarno nisam znao da SPIGOT treba tako da stoji.Hvala vam jos jednom
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
dr.lucky je napisao(la):
Bez ikakve zelje da sjeklocu podjebavam ili slicno, ali post gde treba da se nov i vrhunski stap ismirgla je jedan od nebuloznijih postova koje sam video  :doh: Bogu hvala pa drina neposlusa tvoj savet :'(

Šta smo drugo mogli očekivati od poznatog promotera štapova konkurentske firme G. Loomis?  :respect: :respect:
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Mixmaster je napisao(la):
Šta smo drugo mogli očekivati od poznatog promotera štapova konkurentske firme G. Loomis?  :respect: :respect:

Vi??? Koji VI?  Konkurentska firma??? Koja?  :'(

Mozete ocekivati jos... i to puno!  :D
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Sjekloca je napisao(la):
Mixmaster je napisao(la):
Šta smo drugo mogli očekivati od poznatog promotera štapova konkurentske firme G. Loomis?  :respect: :respect:

Vi??? Koji VI?  Konkurentska firma??? Koja?  :'(

Mozete ocekivati jos... i to puno!  :D


Sigurno ne Sjekloca's. Zar nikada ne pogledaš naslov?

P.S. Po svemu sudeći, članovi ovog foruma, koji koriste ime Sjekloca, ne vide naslove. Molim administratora da proveri da li je sve u redu sa sajtom i da li svi posetioci mogu da vide naslove tema. Možda Sjekloca koristi neki program ili uređaj kome nije prilagođen ovaj sajt. Predlažem da mu se pomogne, ako je moguće.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Zbog uvreda i pretnji da se clanovi ne kace na postove Sjekloci upucujem prvo javno upozorenje. Ako ne postujes pravilnik sledi ti ban.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Drina je napisao(la):
Evo upravo sam odpakovao WINSTON LT.

Druže, želim ti mnoooooogo lepih izlazaka sa tom finom alatkom.  :tbumb: :yeswink: neka ti je sa srečom. Uživaj!!!  :yeswink:
 
Vrh Dno