Noviteti !!!!

angler

Newbie
Učlanjen(a)
03.03.2006.
Poruke
17
Broj reagovanja
0
Hvatajmo se teme i zaboravimo ostalo.
Kao da je pocela pomama za XP.
http://cgi.ebay.com/Fly-Fishing-Rod-Sage-590-4-XP-DEMO-Trout_W0QQitemZ220019998988QQihZ012QQcategoryZ23819QQcmdZViewItem
Zaista tu priliku ne treba propustiti ko moze.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Pazi angler, na ebay-u se desavaju cudne stvari, neki su u ovom trenutku skuplji od prodavnica, a narocito su pogodjeni oni koji su svoj XP platili 595$ pre nekih 15 dana a nisu ni pecali sa njim.
Ovo sto si ti postavio, je DEMO rod (polovan), koji je obicno izlozen u prodavnici da se proba. U sustini ni ja nemam nista protiv kupovine ovakvih stapova pogotovo po ovim cenama, ali licitacija je u toku i sticice on do 350$.

Skroz si u pravu. Obozavaoci XP su skeptici po pitanju uspeha i samog kvaliteta novog Z-Axisa ali tako je to uvek kada novo treba da zameni ono provereno staro. Ali zaista kupovina XP-a za 400 ili nise $ je extra kada se radi o novom stapu. Siguran sam da ce se za godinu dana polovni XP-i prodavati za slicne ili nesto manje pare.


PS.Samo kad se setim kako mi je Golf3 bio odvratan kada se pojavio :hammer: i nasledio "guzonju"
 

angler

Newbie
Učlanjen(a)
03.03.2006.
Poruke
17
Broj reagovanja
0
To sam samo pokazao da je krenula rasprodaja na svim frontovima ali samo u USA. Koliko vidim u Evropi se jos drzi cijena cca 600 €, bar gledajuci po internetu.
Zahvaljujuci tebi vec sam alarmirao par prijatelja.
I sam sam skeptik na novotarije. Tek ako se proizvode vise godina i pokazu se dobro onda razmisljam o nabavci. A sto se tice XP nikad nisam cuo nista lose.
Iskren da budem sanjam ga pa sam iz tog razloga i postavio topic Sage XP ili Orvis T3
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Evo i Evropa reaguje:

http://www.hero.be/html/prijs_sage.html

30% popusta na SAGE XP , kada se jos odbije 20% Belgijskog poreza dolazi se na cifru od oko 350e sto uopste nije lose za Evropu!

Pazi u tvom threadu XP ili T3 stvarno postoji velika dilema, oba su vrhunska samo...

T3 modeli koji su tip flex, preeeevise motkasti! Meni je bilo jezivo mahati sa njim. Kao drska od metle!
Nasuprot tome bacao sam sa T3 8'4" #3 mid flex i to je neverovatan stap. Fantastican u svakom pogledu! U principu T3 je dizajnerski odradjen do perfekcije. Nasuprot tome ako imas afiniteta prema brzim stapovima XP je pravo resenje!
 

angler

Newbie
Učlanjen(a)
03.03.2006.
Poruke
17
Broj reagovanja
0
To je dobra novost da se i Evropa budi.

Iz razloga mog afiniteta prema brzim stapovima zato sam i odbacio T3 mada mu je cijena spala u poredjenju na proslu godinu.
Zato XP #5 9' i tacka :)
Slijedeci korak je Winston-cic #3 oko 8'
valjace unucima nekad kad odem u ribarsku penziju ;)
 

angler

Newbie
Učlanjen(a)
03.03.2006.
Poruke
17
Broj reagovanja
0
To je dobra novost da se i Evropa budi.

Iz razloga mog afiniteta prema brzim stapovima zato sam i odbacio T3 mada mu je cijena spala u poredjenju na proslu godinu.
Zato XP #5 9' i tacka :)
Slijedeci korak je Winston-cic #3 oko 8'
valjace unucima nekad kad odem u ribarsku penziju ;)
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Uh kako se potrefi da imamo slicne ukuse :hammer: .

Za Winston valja znati da se ocekuje ukidanje fantasticne WT serije, a ako bude kao sa SAGE XP, treba ocekivati i rasprodaje. Pratimo pa obavestavamo!
 

angler

Newbie
Učlanjen(a)
03.03.2006.
Poruke
17
Broj reagovanja
0
Koliko sam primjetio po ponasanju, zena ce me lincovati cim unesem u kucu XP. fly_hang
Za WT cu se razvesti. fly_violent
 

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
Evo jedan Winston po vrlo povoljnoj ceni:

Winston DL4 5 Weight 9' 0" 4 piece Fly Rod - CLOSEOUT 30% OFF! $399.99

http://westernsportshop.com/Merchant2/merchant.mv?Screen=CTGY&Store_Code=WSS&Category_Code=CLOSEOUTFly
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Konacno je SAGE objavio novitete za 2007. godinu i medju njima Z-axis. 905 je teska samo 3 1/16 unce!!!
http://www.sageflyfish.com/default.asp?p=79#item0
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Ovi iz SAGE-a su mi danas poslali katalog! Jedva cekam da ga dobijem. Neki modeli od SAGE su mi nekeko upali u oko i ne mogu ih izvaditi :). Tako da su Vision-ovi modeli ozbiljno ugrozeni kod mene :) Jos ne znam koji ce da pobedi, jos sada ako dobijem posao koji mi se nudi...mislim da ce da padne skuplja varijanta od SAGE. Videt ce mo!
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
U novom katalogu Sage za '07..kao prvi stap u katalogu je predstavljen Z-Axis..od kojeg Sage mnogo ocekuje..u katalogu je i navedeno kako je Z-Axis ,zamenio mozda jedan od najpopularnijih stapova brze akcije..XP..u daljem tekstu se govori o tome kako je nastao....evo i slike...


http://img212.imageshack.us/my.php?image=zaxisew6.jpg
 
Vrh Dno