Novo nezvanicno pravilo

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Poštovani posetioci i članovi zajednice,
Od danas svi moderatori sajta imaju odrešene ruke da brišu bilo koji neukusni post koji nije u vezi sa temom, a sadrži neku uvredu ili "prozivku" na forumu.
Ovog trenutka krećem da pročišćavanjem skorije pisanih tema i postova i vraćamo se isključivo mušičarskim temama. Ako neko poželi da podeli sa nama bilo šta što nema veze sa mušičarenjem može da piše u forumu predviđenom za takve stvari "Španska mušica".


musicarenje.org team
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Nista se ti ne brini druze Milance! :) Veruj mi mnogo je lakse kliknuti delete od pisanja.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Oduševljen sam! Samo tako naš san o vrhunskom mušičarskom forumu postaće stvarnost. :tbumb: :tbumb: :tbumb:
Ovaj forum je i sada najbolji i najpopularniji u celom regionu, ali sa ovakvim moderatorima napredovaće mnogo brže. Jednostavno, oslanjanjanje na kulturu i lepo ponašanje svih članova foruma, dovelo bi do toga da se ovde vode rasprave o svemu i svačemu, uz puno uvreda i prljavština, dok bi se na mušičarenje postepeno zaboravilo. Da nije ove mudre odluke moderatora, ovaj sajt, koji je već bio na tom putu, bi sigurno tako prošao.
Na kraju bi i sajt mogao da promeni ime u divljanje.org ili primitivizam.com.
Srećan sam zbog ovoga! :firends:
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
I ako drzao podalje od ovih poslednjih dogadjaja, ne bih jos dugo izdrzao a da ne odreagujem na psovke i uvrede i ako nisu upucene meni licno.
Pozdravljam odluku jer na taj nacin lucky-jevo liberalno uredjenje sajta nece nikako biti ugrozeno.  :tbumb:

mada mi nije jasno sta bi sa onim vicem, bas me je zanimalo sta je pisalo .....
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Nije kritika,ali trebalo je to odavno uvesti.Pozdravljam odluku.
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Imam vise pitanja:

1. Davanje (ili uzimanje) gumice u ruku je lepa stvar... koja nosi mnooooogooooo opasnosti.
2. Ribolov je, sam po sebi, tema za gumicu!
3. Vredjanje i ostalo? Pa to ovde, po defaultu, nema... ili se varam?
    Imam predlog: dajte na diskusiju temu koja treba da se brise, pa da glasamo... inace, demokratija ode u qratz!

Eto! :'(
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Eh prijatelju ...
Ne znas ti cega sve ovde bilo! :)
Pu, pu ... ne ponovilo se! :D
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
sjekolica dobro došli....demkracija  :D ...dok se ona ne počne zloupotrebljavati nema gumice  ;)
Ja na što ružno naiđem brišem ili cenzurišem, jeste da ne pročitam uvek baš sve topice, no... ;) kako laza kaže beše tu svega a kao mnogima i meni se ovde ne gleda cirkus provociranja, veđanja itd. Svakom se desi da nekada pogreši ili se krivo izrazi ali razumni civilizirani ljudi se izvinu i nastave dalje normalan dijalog.
Još jednom dobro došli  :) i čitamo se :bye:
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Ok, ne sumnjam u vase dobre namere. Citamo se svakako.... s gumicom ili bez. :)
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Evo o cemu se radi druze Sjekloca.  Nov si i mnoge stvari ti mozda nisu poznate u vezi ovog sajta, koji postoji ubrzo ce biti dve godine. Ja kao tvorac sajta sam za veoma liberalno ponasanje. Koriscenje i lascivinh izraza nije nista strasno, mada nedeluje kulturno, ja nemam nista protiv. O ovome bi trebalo da se otvori nova tema da bi prodiskutovali. 
Danas si krenuo u veliki broj rasprava na veoma kulturan i pre svega civilizovan nacin. Neslazemo se u nekim stvarima, sjajno, polemisacemo, ti, ja i bilo ko drugi. Iznosicemo svoja misljenja i to je to. Za to forum i sluzi. Svako ko procita stecice neki svoj sud i primenjivati ga onako kako on sam bude zeleo. Veoma lepo i tu je demokratija.Ali kada nekom nepises da pusi kurac (a pisali su veruj mi) to nije demokratija to je zloupotreba liberalnosti sajta i to se promenilo. Nesme da se vredjaju clanovi. Polemika da. Svadja ako mora, ali vredjanje ne!
 
Vrh Dno