novosti iz timocke krajine

cikamike

Senior member
Učlanjen(a)
01.11.2010.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Ma ovde niko nije pomenu da je covek pecao bez dozvole, vec da su ga strpali u bajbok, oduzeli pribor i proterali iz nase domovine!!
Meni je prva asocijacija bila da je grabuljao, mrezario, ubujo strujom... Pa ko se ne bi radovao?!

Ako je samo pecao bez dozvole, onda mislim da je preterana reakcija... a ovo da ne moze da se kupi dozvola na vodi, je tek nevidjena glupost!
Brate, dodji naplati mi dozvolu, sta je tu tesko?!
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.097
Broj reagovanja
295
Lokacija
Svrljig
Ako je bugarin pecao bez dozvole i uhvaćen je, što ga sad branite, jel mislite da bi neko od Vas bolje prošao u Bugarskoj na nekoj reci da ga lovne kontrola a da nema dozvolu.

Timok je ekstra lepa reka i svaki prekršaj treba da se od strane nadležnih strogo kazni.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
falco je napisao(la):
Oni koji su pozvali na bojkot jasno su apelovali da nekupovanje dozvole ide uz uzdržavanje od ribolova, tako da ti ova opaska nije korektna.
nije korektna ? nego sta nego da nije  :D cudno mi sto reagujes na moj post drugar a nisi na gomilu postova ljudi koji se bas u ovoj temi hvalise da nikada ne kupuju dozvole a sada su velike pristalice bojkota .
tako da ova tvoja opaska nije korektna prama meni  ;)
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Bahus je napisao(la):
Bugarskom drzavljaninu koji je uhvacen od strane ribocuvarske sluzbe,izrecena zyastitna mera,oduzimanje stapa za pecanje,odredjen zatvor od deset dana od strane osnovnog suda u zajecaru i na kraju PU Zajecar je donelo resenje o zabrani ulaska u RS u trajanju od dve godine.
ja ovde procitah da je rec o stapu za pecanje a ne o agregatu i bombama  ;) interesantno kako je zakon ostar za bugarske drzavljane . ako je pametan zalice se medjunarodnom sudu za ljudska prava i dobiti dozivotnu dozvolu kao odstetu  :D
 

falco

Full member
Učlanjen(a)
23.10.2007.
Poruke
625
Broj reagovanja
102
sasats je napisao(la):
bravo marko  :tbumb: interesantno je kako se svi obradovase sto je najebao ribolovac bez dozvole , a covek je mozda aktivista bojkota
falco je napisao(la):
Oni koji su pozvali na bojkot jasno su apelovali da nekupovanje dozvole ide uz uzdržavanje od ribolova, tako da ti ova opaska nije korektna.

sasats je napisao(la):
nije korektna ? nego sta nego da nije  :D cudno mi sto reagujes na moj post drugar a nisi na gomilu postova ljudi koji se bas u ovoj temi hvalise da nikada ne kupuju dozvole a sada su velike pristalice bojkota .
tako da ova tvoja opaska nije korektna prama meni  ;)

Reagujem na tvoj post jer organizatore bojkota povezuješ sa pozivom na krivolov, što je najblaže rečeno nekorektno.

A što se tiče ljudi što pecaju, a ne kupuju dozvole ... nikad nisam pozivao da se to radi, ali mogu donekle da razumem i takve ljude. To ti je slično kao kad ne zavežeš pojas ili prekoračiš brzinu jer si skoro siguran da te na tom delu puta neće uhvatiti policija. Nadam se da ti je sada jasno zašto nisam reagovao - to ne znači da ih podržavam, naprotiv, jednostavno to doživljavam kao njihov lični izbor. 

 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
drugar ja nikada nisam povezivao ljude koji sve ovo organizuju sa krivolovom , cak i reagujem kada neko ovde javno prica da ce da krivolovi bez dozvole a veliki je zagovornik bojkota . zato nemoj da pricas nesto sto nije istina ...da ne upotrebim tezu rec.
znaci za tebe je javno izjasnjavanje za podrsku bojkotu i pecanje bez dozvole nista strasno i licni izbor... a moj post gde na saljiv nacin povezujem takve ljude koji ovde danima pisu romane i nikada ne kupe dozvolu sa ovim incidentom sa nesrecnim bugarinom koji je najebao je toliko strasan da si morao da reagujes ? pazi da nije mozda
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
O čemu vi pričate? Pa nigde ne piše na koji način je prekršio zakon.  :)

Bahus je napisao(la):
Bugarskom drzavljaninu koji je uhvacen od strane ribocuvarske sluzbe,izrecena zyastitna mera,oduzimanje stapa za pecanje,odredjen zatvor od deset dana od strane osnovnog suda u zajecaru i na kraju PU Zajecar je donelo resenje o zabrani ulaska u RS u trajanju od dve godine.

Ovde samo piše da su ribočuvari uhvatili nekog Bugarina koji je sa sobom imao pecaljku. Možda je čovek ukrao prase na pijaci, seo u kola i pokušao bekstvo, naleteo na ribučuvare koji su ga uhapsili i pritom mu oduzeli štap za pecanje koji je imao u gepeku.  :bleh:

Pritom on možda u potpunosti podržava Bojkot, jer eto niti peca, niti kupuje dozvolu. Istina krade prasad, ali niko nije savršen.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Goci je napisao(la):
Pritom on možda u potpunosti podržava Bojkot, jer eto niti peca, niti kupuje dozvolu.
pa ja sam prvi rekao da je mozda aktivista bojkota  :) podrska iz evropske unije  :D a ovaj falko mi se odma nakacio kako blatim lik i delo organizatora  ???
 

falco

Full member
Učlanjen(a)
23.10.2007.
Poruke
625
Broj reagovanja
102
sasats je napisao(la):
drugar ja nikada nisam povezivao ljude koji sve ovo organizuju sa krivolovom , cak i reagujem kada neko ovde javno prica da ce da krivolovi bez dozvole a veliki je zagovornik bojkota . zato nemoj da pricas nesto sto nije istina ...da ne upotrebim tezu rec.
znaci za tebe je javno izjasnjavanje za podrsku bojkotu i pecanje bez dozvole nista strasno i licni izbor... a moj post gde na saljiv nacin povezujem takve ljude koji ovde danima pisu romane i nikada ne kupe dozvolu sa ovim incidentom sa nesrecnim bugarinom koji je najebao je toliko strasan da si morao da reagujes ? pazi da nije mozda
Ta rečenica nije izgledala kao šaljiva, mogao si staviti nekog smajlija pa bi bilo jasnije. U proglasu bojkota se jasno poziva na uzdržavanje od pecanja. Dakle, nije bojkot nekupovina dozvole i pecanje i ja to ne podržavam. Ti si kupio dozvolu i pecaj, ja zasad nisam i ne idem na pecanje. 
 

falco

Full member
Učlanjen(a)
23.10.2007.
Poruke
625
Broj reagovanja
102
sasats je napisao(la):
pa ja sam prvi rekao da je mozda aktivista bojkota  :) podrska iz evropske unije  :D a ovaj falko mi se odma nakacio kako blatim lik i delo organizatora  ???
Nisam ti se ja nakačio, nego sam onu rečenicu doživeo kao podjebavanje. Sve je jasno oko bojkota, svako neka radi kako hoće.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
falco, sta se ti sekiras sta ja pisem i sa cim i kako povezujem organizatore bojkota?
evo javio se i organizator i neka mi prigovori ako misli da sam nesto lose napisao , mislim da je dovoljno odrastao da mu nije potreban staraoc .
odakle tebi da sam ja kupio dozvolu ? mozda pecam bez , mozda je nikada nisam ni kupovao , mozda sam ilegalni emigrant pa ne mogu da je kupim jer nemam dokumenta, mozda i nisam ribolovac ? a mozda sam je i kupio  ;)
sto bi nas narod rekao ...sto prasinjavis dupe kad nisi vodenicar?  :firends:
 

falco

Full member
Učlanjen(a)
23.10.2007.
Poruke
625
Broj reagovanja
102
^^ Ma Ok, bez veze je i sto sam komentarisao tvoj post.
 
Vrh Dno