O pecanju na Gradcu van revira...

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.138
Broj reagovanja
1.215
Lokacija
Čačak
Vise nije latentni gay.....sad je agresivna pedercina :)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.308
Broj reagovanja
333
Lokacija
Beograd
Xaxxaxaxaxa.. udarilo mi nepecanje u glavu. Moram u krivolov xaxaxaxa
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
maric je napisao(la):
Xaxxaxaxaxa.. udarilo mi nepecanje u glavu. Moram u krivolov xaxaxaxa



znas li kakvi su danas bili i Gradac i vreme? Idealni za krivolov,mislim da i glista cuda napravla.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.308
Broj reagovanja
333
Lokacija
Beograd
Vide li gde Mitu sa San Huan worm-om Xaxaxaxaxaxaxa
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.138
Broj reagovanja
1.215
Lokacija
Čačak
Oholi se tek sad javlja.....al.ovaj put bez fotki....kakvi ste hitmena bi mi poslali....

Ps: petre hvala za dojavu..... pegave te cekaju kod kize u frizu ;)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

Shone Fly

Junior member
Učlanjen(a)
01.08.2015.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
@PROTA71 "Moj savet je da svi oni koji vole Gradac i zele uspesno i ubuduce da pecaju i da se lepo provode na njemu,, da se pokazu...i u prvom naletu plate godisnje dozvole .."

Vrlo rado ,kada se reka poribi sa  "malo više"  ribe  ,ubaci lipljan u normalnoj veličini i količini  a sa tim i  produži ribolovna sezona .
Drag mi je Gradac ali nije to sad neka ekskluzivna destinacija za te pare  ,naročito što se letnja sezona svela na mušičarenje "Atlantske pastrmke" (mislim da je taj genotip)    u 4-5 virova na i oko Šarenog platna .

p.s Hteo sam da ovo napišem u temi Gradac  a ne ovde .
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.138
Broj reagovanja
1.215
Lokacija
Čačak
Shone.... ribe ima sasvim dovoljno i bez poribljavanja. A lipljen pp zakonu ne sme da se ubaci.
Cena od 10000 jeste primerena samo sto nazalost platezna moc nam je mala. Reka je skoro netaknuta...predeo izuzetnih odlika... ceo ambijent vredi definitivno tih para.
A budi realan.... te atlanke si i ti rado pecao oko sarenog platna.... bio si i u donjem toku realno....
Prosle godine sam se slatko nalovio lipaca i divljih riba u srednjem toku....

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.308
Broj reagovanja
333
Lokacija
Beograd
Mislim da ce se ove godine situacija sto se tice poribljavanja poboljsati 😜
 

Shone Fly

Junior member
Učlanjen(a)
01.08.2015.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
Oholi ne bih se složio da je riblji fond dobar ,godinama jbga već idem na Gradac (znam i razumem  šta je sve reku snašlo od kormorana ,poplava i ostalog) , ranije gde su se hvatale one normalne "gradačke" od 25-30 cm ,recimo virovi ispod "Pačeta" i nizvodno osim par kalifi koje sam tu ulovio ,pa dole ispod Rokine kuće ceo onaj deo  su mi u sezoni 2015 delovali potpuno devastirano , .

Ne razumem zašto ne mogu da poribe lipljanom pošto ga već ima u tragovima a već je poribljavano pre desetak godina ili malo više ?
 

Shone Fly

Junior member
Učlanjen(a)
01.08.2015.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
oholi je napisao(la):
A budi realan.... te atlanke si i ti rado pecao oko sarenog platna.... bio si i u donjem toku realno....
Prosle godine sam se slatko nalovio lipaca i divljih riba u srednjem toku....

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
A nemoj da me pogrešno razumeš ,nemam ja ništa protiv tih riba ,skroz su mi zanimljive ,čak ni protiv kalifa ne bih
lično imao ništa protiv pošto je već revir u pitanju .
Ranije sam baš voleo da pecam i one normalne gradačke od 20 cm pa kad naleti nešto veće "oduzmeš se od sreće" ,nego imam zamerku
što tih riba sada ima jako malo..barem po mom rezonu . Ne mora da znači da sam u pravu.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.308
Broj reagovanja
333
Lokacija
Beograd
I ja mislim da ima malo tih 20-25 cm jbg a onda ode matori i naklepa 40 kom za pecanje u srednjem delu :)
 

Shone Fly

Junior member
Učlanjen(a)
01.08.2015.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
Jbga ,ne znam stvarno Mariću ,moguće , pričao sam sa još nekima  koji su mušičarili u srednjem toku ,sezona 2015, niko
mi se nije pohvalio da je lepo prošao ,baš suprotno.. ali moguće da je neko i lovio .
Recimo ispod "pačeta" ona dva vira i onaj pravac odmah ispod manastira gde se uvek moglo videti ranije kad staneš na zid baš
dosta pastrmkica prošle godine nije bila ni jedna , kao da su isčezle .
 
Vrh Dno