O pecanju na Gradcu van revira...

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Ima manje ribe. Istina. Ali riba koja je ostala je divlja. Jednom se ustekam na viru kod celijske livade.... riba se ne vidi....ustekam se u zbun.... kad su iz ckalje pocele da izlaze..... bila jedna preko 50 debelo

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Onaj vir iznad Roke, gde se uliva izvor u Gradac, ima 10-12 milfara ko noga.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
330
Lokacija
Beograd
oholi je napisao(la):
Ima manje ribe. Istina. Ali riba koja je ostala je divlja. Jednom se ustekam na viru kod celijske livade.... riba se ne vidi....ustekam se u zbun.... kad su iz ckalje pocele da izlaze..... bila jedna preko 50 debelo

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
Opet si kenjao  :hammer: :hammer:
Baki onda kad smo bili zajedno digao sam na strimer pastrmku ogromnu, mislio neko parce tepiha Xaxaxaxaxaxaxa
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Spremio sam posebnu muvu za to mesto. Mora da padne koja krmenadla ove godine.  ;)
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Prosle godine, one 2015....Ja jednom, ali vrednom....ma kakva riba...prase... ma ima ga jedno 15-20kg,landrast,lepo...Jel bre, koga vi zezate???Cepanice, tepisi, krmenadle  :doh: :nowink:


https://www.youtube.com/watch?v=HKvGIOxPR_0
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
330
Lokacija
Beograd
Jok Dzeremi. Ogromna. Ja se iznenadio i hteo posle mu da da pojedem sto nisam lupio kontru.
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Tako vam i treba kad je zbog vas zaključana tema ,pa se sad ovde dopisujemo u zajebanciji  :hammer: :hammer:
Baki,krmenadli ima samo na rešetci kod objekta ,a i svega ostalog  :drool:
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Do kada važi opklada za lipca i prase,ima li neki vremenski rok ili ako 1.3 ne uvati lipca da izedemo prase?
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
U Gradcu ima i više nego dovoljno ribe,sad što smo mi razmaženi i navikli da ih ima u nenormalnim količinama to je drugo.
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Eeeeeeeeee moj Pjotr, ma razmazili se ljudi, pa sad sve gajderi...vidis kako maric vrda, nema nista od praseta zarad opklade...bice ga zbog nekih drugih stvari!!!
Valjalo bi umilostiti, bes i srdzbu lepog Gradca, sto smo mu decu kad mu vreme nije, terali i ganjali..Mora se zrtva prineti, ljaga sa imena sprati...ali o zim stvarima u nekoj drugoj temi, nrkom drugom mestu, negde drugde na Balkanu...na Drini, moze?????Hehehehe
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
PROTA71 je napisao(la):
Eeeeeeeeee moj Pjotr, ma razmazili se ljudi, pa sad sve gajderi...vidis kako maric vrda, nema nista od praseta zarad opklade...bice ga zbog nekih drugih stvari!!!
Valjalo bi umilostiti, bes i srdzbu lepog Gradca, sto smo mu decu kad mu vreme nije, terali i ganjali..Mora se zrtva prineti, ljaga sa imena sprati...ali o zim stvarima u nekoj drugoj temi, nrkom drugom mestu, negde drugde na Balkanu...na Drini, moze?????Hehehehe
ž


može
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
330
Lokacija
Beograd
Zemo, voli zem, zemo :) Jbg mora se sprati ljaga sa Pacera a ko ce to bolje izvesti nego pocasni PredCednik I jedna jaga :)
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
pera je napisao(la):
U Gradcu ima i više nego dovoljno ribe,sad što smo mi razmaženi i navikli da ih ima u nenormalnim količinama to je drugo.

Ja ću se ovde sasvim složiti sa tobom!
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
To je snimak kad ih je bilo nenormalno. Tad si imao sminkere koji su isli samo da bi se slikali sa krupnom ribom....

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 
Vrh Dno