O pecanju na Gradcu van revira...

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
941
Broj reagovanja
99
mamci koji se koriste zovu se RED HEAD DEEP RUNNER  :hammer:
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Pre neki dan neki magarac (iz bg inace) pod punom ratnom opremom varalicari kod mejine cesme. Serem mu se u u sta smrdljiva krivolovacka. Koga briga kakva je voda kad su napali na reku kao gubari. Danas sam se naslusao koje cega sto se krivolova u donjem delu ticeni popizdeo.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Pa sto da ne, isao covek da varalicari klena. Imao je gde da procita kako da se izvuce sa pricom  :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Da sam ja to  ideo gadjao bih ga sigurno ali sam danas cuo od drugara. Kaze majstor komplet obucen kombine,cipele ,stap,prsluk,s e po ps kao u patagoniji,a peca u zabrani. A kaze mi i da je video ekipu njih4 podle toga sto varalicari. A kod.opanka (prvi kacic iznad brane u donjem delu) je klinac pre neko jutro oko 5 maznuo ribu od preko 50 cm. Ma ne treba da ima ni jedna riba u reci pa nek muda svoja jedu,serem im se u usta opet. Kako sam popizdeo a drzavu boli kurac za reke ocuvanje ribljeg fonda,jebi ga ko nas jebe sto smo budale i sto pokusavamo da sacuvamo nesto za buduca pokolenja. Zemlja u kojoj su penzioneri (uz svo postovanje prema njima)buducnost i snaga iste i ne treba da postoji. Jebem ti zemlju
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
sasats je napisao(la):
bas mnogo  :yeswink: sutra da odes da bacis krec u reku qurac ce vise da pecaju  :D

sale popizdeo sam jer smo onda mi odavde majmuni sto ne ode.o na reku i pecamo i pre 1.3 iako nam je feka na 5 min od kuca ,a dolaze likovi koji predju 100 km i pecaju u zabrani. Pa sto su oni pametniji od mene,zareva i svih ostalih koji i ne dolaze na forum. Da se lepo ukine lovostaj,bilo kakva zabrana i akcija uhvati i pusti pa nek pecaju i nose do mile volje.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
ja sam za varijantu , ako postoji neki mehanizam da se to postigne , da se ceo gradac proglasi salmonidnom rekom i totalno zabrane zivi mamci i pecanje u lovostaju.
ovako nema nacina da se spreci izlov ribe i dzabe se nerviras  :blush:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Da se zabrani ceo.... to bi vec imalo smisla

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 
Vrh Dno