Obecao sam jednom prilikom fotku jata klenova pa .....

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
naravno prethodni je namjenjen rashi

sorry dr.Lucky sto ti forum drndam za ovakvu komunikaciju :hammer:
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
Nego hoce li se oteti neko iz Nishvilla ili Begisha da dodje na Lim?
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Razmisljamo duboko o tom predlogu. Ja bih prvi dosao, bez razmisljanja, ali ne mogu sam. A ovi ostali obicno "imaju neka pametnija posla". Kad se srede vode i svaki dan je dobar za musicarenje i odlaske na Lim, Taru, Drinu... oni idu na more (!?!?), pecaju klencice na Moravi, rade nesto drugo (bave se nekim biznisom)... , a celu zimu su pravili planove kako ce i kad da musicare. Decenijama to slusam i uvek se nadam da ce bar neko nekada ostvariti svoje snove iz dugih zimskih noci. Ako se nadje bar jos jedan takav (kao ja), naka mi se javi, doci semo.
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
Bilo bi nema dalje kad bi dosli gledao sam na ROUTE66 koliko je dalek put iz NISHA imate gotovo isto kao i mi iz BL, no mislim da ovaj post vec treba da se nastavi tematski u OKUPLJANJIMA pa ako neko od nasih dragih administratora nadje vremena da to prebaci tamo jer :lol: ovdje smo odmakli od slike klenova
 

rasho

Senior member
Učlanjen(a)
29.11.2005.
Poruke
114
Broj reagovanja
1
Lokacija
Novi Sad
ugly_si mi smo se vec culi i sve dogovorili jos samo u tancine kad dodje vrijeme i to je to. Bice ludo ko i svake godine, iz Vlasenice krecu dvojica, jedan iz Zrenjanina i ocekujem jos goste iz Osjeka. Bice to kao i svake godine pravo gradic od satora a sve ljudi koje ista stvar interesuje.


p.s. hvala za sanduce od mail , redirektovano je na drugi mail pa i ne gledam ga sad cu to da popravim pa da se ne desava vise
 

simon

Junior member
Učlanjen(a)
05.09.2006.
Poruke
81
Broj reagovanja
0
pa gde sam ja bio kad se ovo organizovalo?odo po konopac pa da se obesim!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Pozdrav Simone i dobrodosao na sajt!
Nemoj da se besis bre druze! Bice jos ovakvih akcija! Nazalost ja sam znao, ali me je sjajna finansijska situacija sprecia!
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
Ovo kampovanje na Limu je proslo a ja nisam napisao nista, :lol: . Bili smo tamo od 15-07 do 22-07, u tih sedam dana je bilo samo pecanje, pivo, sac, kotlic i na kraju razanj. Kampovali smo nizvodno od Rudog oko 3-4 km pecali uzvodno i nizvodno.... sta da kazem, vod nije kako smo mi iz B Luke ocekivali ali niko nije razocaran dozivljajem, mada smo mi naucili na rijeke malo bogatije vrstama, narocito pastrmka i lipljen toga ovde nije bilo :cry: , kazu upucao ih pomor od pre 2-3 godine kada su neki "strucnjaci" ispustali blato iz akumulacije u Priboju i sve otislo u P Materinu, sada su tamo lipljencici 20-ak cm pastrmke jos nema a bilo je prije, u mojoj galeriji ima nekoliko slika pa budite slobodni pogledati, u zadnje vece smo u kafani rastjerali domorodce ...kakva je to zurka bila kad je banda dosla u kafanu :hammer:
:hammer: :-x
Sto kaze Lucky bice toga jos, u svakom slucaju koga put nanese u Banja Luku i okolinu (narocito Ribnik) neka mi se javi, bice mi zadovoljstvo.
 

UniMaroni

Newbie
Učlanjen(a)
02.04.2008.
Poruke
11
Broj reagovanja
0
Lokacija
Krusevac
rasho je napisao(la):
Kao sto rekoh jednom prilikom sam obecao sliku jata klenova u vodi kako spartaju i dosadju se po citav boziji dan cim je lijepo vrijeme.... na slici su komadi od oko 1-1,5kg zna tu da naidje i veci maconja ali i ovi su dobri.

Unaprijed se izvinjavam jer sam obecao da lokaciju o mjestu fotografisanja necu otkrivati ali mogu reci da je slikao drugar Neso clan naseg drustva.

Evo pogledajte sliku mislim da ce se ljubitelji klena oduseviti..... SLIKA
Nemam reci ! Neverovatno - lepo! Eh da to ima ovde negde...
 
Vrh Dno