Obecao sam jednom prilikom fotku jata klenova pa .....

rasho

Senior member
Učlanjen(a)
29.11.2005.
Poruke
114
Broj reagovanja
1
Lokacija
Novi Sad
Kao sto rekoh jednom prilikom sam obecao sliku jata klenova u vodi kako spartaju i dosadju se po citav boziji dan cim je lijepo vrijeme.... na slici su komadi od oko 1-1,5kg zna tu da naidje i veci maconja ali i ovi su dobri.

Unaprijed se izvinjavam jer sam obecao da lokaciju o mjestu fotografisanja necu otkrivati ali mogu reci da je slikao drugar Neso clan naseg drustva.

Evo pogledajte sliku mislim da ce se ljubitelji klena oduseviti..... SLIKA
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Predivna slika! Izgleda da imaju srecu da su sacuvani od znatizeljnika.
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
Podsjeca me kada sam kao klinac bio na Plitvickim jezerima, prizor pastrmki vec tada me omadjijao a nisam ni u petama znao za musicarenje, 1985 imao sam 6 godina ali slika ne nestaje iz glave :lol:
 

rasho

Senior member
Učlanjen(a)
29.11.2005.
Poruke
114
Broj reagovanja
1
Lokacija
Novi Sad
nepristupacno je i to im je velika sreca, slikano je sa vodopada (na dnu slike se vidi vodopad ako primjetite - doduse mali je),

Evo slika skobalja - komai od 800gr do 1,7kg(ja sam slikao nisam se bas proslavio a napravio sam 30 slika :hammer: ) SLIKA

Oni su imali srece sto ih je ove godine policija cuvala 24 sata 15-tak dana, sve dok nisu zavrsiti ljubavnu igru.... a sad cu na meti u Drinjaci :)
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Probaj da stavis polarizacione naocare ispred objektiva - uz malo vezbe pali :))
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Jaooo Mislim da mi se srce stalo kada sam video sliku. Druze Rasho DOLAZIM ti u goste :)
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ne primaj nikakve goste. Ovi lepotani ne zasluzuju da ih bilo ko uznemirava, a narocito tu neki freakovi! Neka zive mirno i srecno, zauvek.
 

rasho

Senior member
Učlanjen(a)
29.11.2005.
Poruke
114
Broj reagovanja
1
Lokacija
Novi Sad
kao sto sam rekao na samom pocetku rada ovog foruma pozvacu vas na kamp i evo to cinim. Dakle pozivam vas 17. jula (+-3 dana bice tacno javljeno).

Kampujemo ja, drugar iz vlasenica, drugar iz osijeka i drugar i zrenjanina. Mi smo sigurni i idemo svake godine.

kampuje se na Limu na bosanskoj strani blizu mjesta Rudo, tacnije 6 km nizvodno prije kanjona u mjestu Mrsovo pokraj viseceg mosta. Kam je skroman: satori vrece, piće, klopa i peca se: pastrmka, lipljen, mladica, klen, skobalj, plotica, mrena, a ko voli jezero nize 2 km od tog mjesta je limsko jezero gdje se vade najkrupniji komadi sarana i soma kao a klenovi kao u bajci.

Lim je rijeka br 1. na nasim prostorima, nije ogromna kao drina ali sasvim dovoljna da bude u njoj ribe ko govana. I tako i jeste sigurno je najbogatija rijeka ribom kod nas. Jednostavno sve vrvi od ribe a taj dio nije napadnut jer cijelim tokom (u bosni) prolazi samo blizu rudog koje ima 2000 stanovnika i tu svi love na plovak skobalja posto ga stvarno ima koliko oces, bukbalno se pomjeri za 2 metra kad udjes u vodu i crni se voda od njega i to krupni komad od po 1gk do 1,7 kg.

Zainteresovani za kamp nek se jave meni na mail [email protected] gdje ce mo se dogovoriti kako da se nadjemo i ostalo sto treba. Nemojte se plasiti da ce te spickati lovu evo primjer ja za 7 dana sve sa putem i NS potrosim 50E. Najbolje je da se organiyuju 2-3 covjeka pa autom stignu nije daleko cak vam je blize nego meni.

Drugar iz ZR je prosle godine prvi put bio i prosto se zaljubio u prirodu, ribe i sve zivo... nije nikad pecao, nesto malo po vojvodini na dubinac .... ali je tamo vadio po 10 dobrih klenova onako iz sale kad oce da se otrijezni :) .

Eto pa se vidimo
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
Kakva je sansa da se upisemo u ljepote i uzivanje kod tebe nas 5-6 iz Banja Luke? :lol: I mi idemo na kamp svake godine drugom polovinom jula ili pocetkom avgusta, bili smo pre dve godine na Drini a inace idemo na plivu ali to nam je postalo poznato iako je super, jer na plivu sada idemo 3-4 puta mjesecno, a za kamp bas ovih dana mozgamo gdje bi otisli...?
 

rasho

Senior member
Učlanjen(a)
29.11.2005.
Poruke
114
Broj reagovanja
1
Lokacija
Novi Sad
cuj kakava :) , pa to bi bilo ekstra jednostavno se cujemo i tako to.. vec sam rekao gdje idem .... i ekipa je tu sto nas je vise to ce biti veca zezancija ... a rijeka je takva da ima mjesta za 40 ljudi da niko nikome ne smeta :)
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ja sam ZA za sve akcije. Ali stvarno! Lazzo, je l' to ti vozis na Lim? Ako je tako racunaj da cu sedeti do tebe. Posle prelazimo na Taru. Vec pravim muve!
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
No sikiriki ove svoje sam nalozio jedino ako ne bude prcanja od strane rasporeda godisnjih, ali mislim da iako bude bicemo tu u skracenom sastavu.. he he jel mogu da hvalim na sav glas Lim da me moji ne upucajufly_puca ako ne bude kao sto im kazem? :lol:
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
Poslao sam ti PrivateMessage no bio sam slobodan toliko da
ti napisem i mail u vezi kampovanja na Limu. Mi iz Banjaluke smo odlucili da dolazimo, bice bi super zezanje da idemo skupa nas petorica godine proizvodnje 1978 do 1983. Posalji neki broj na PM da se mozemo cuti za detalje :lol:

PS mail mi se vratio jer ti je sanduce [email protected] navodno puno?? Zato ti ovo pisem
 
Vrh Dno