Odnos SSRS prema musicarskom sportu

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.310
Broj reagovanja
333
Lokacija
Beograd
Jebem ti čelo jutro vas zovem al u kanjonu nema dometa u pm.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Tihi83 je napisao(la):
Jel pisanje velikim slovima zabranjeno ili ne???
Nikako ne moze biti UGLAVNOM zabranjeno, ovom tvojom izjavom ti ljude dovodis u zabludu da mogu stvarno pomisliti da je zabranjeno a ustvari nije.

U elektronskoj komunikaci pisanje velikim slovima se smatra povisenim tonom i samim tim nije primereno, a da je zabranjeno negde nije!

A ja velika svova koristim samo da bih naglasio neki deo moje recenice jer sam i sam priznajem preopsiran!!! Izvinjavam se ako sam nekog uvredio!!!
druze tihi ,kao sto si i sam napisao  u elektronskoj komunikaci pisanje velikim slovima se smatra povisenim tonom i samim tim nije primereno a na forumima je zabranjeno sve sto nije primereno .
napisao sam UGLAVNOM (hajde i ja malo da vicem  :D) jer sam vise puta na razlicitim forumima prisustvovao kada administracija opominje clanove zbog velikih slova . znaci uglavnom jer je to praksa na forumima ali ne i ovde , logicno cim te niko nije opomenuo?
ne smeta mi sto vices ali mi smeta sto si i mene ubacio u pricu sta je kome savez obecao i sta je ko savezu obecao . sinoc sam u delu posta komentarisao tu problematiku jer si me nesto konkretno pitao . povlacim se iz dalje diskusije oko toga jer me apsolutno ne zanima ta problematika . zato te jos jednom molim da procitas moje postove u temi oko takmicenja ali ne van konteksta vec u kontinuitetu , takodje i ovde da ih procitas . da mi ukazes na post koji je mlacenje prazne slame gde sam ugrozio i napao  koncepciju takmicenja ili sirio dezinformacije i obmanjivao bilo koga
dobro procitaj sta je ko pisao , nemoj da se nerviras i brzas da nekome odgovoris
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
sasats je napisao(la):
druze tihi ,kao sto si i sam napisao  u elektronskoj komunikaci pisanje velikim slovima se smatra povisenim tonom i samim tim nije primereno a na forumima je zabranjeno sve sto nije primereno .
napisao sam UGLAVNOM (hajde i ja malo da vicem  :D) jer sam vise puta na razlicitim forumima prisustvovao kada administracija opominje clanove zbog velikih slova . znaci uglavnom jer je to praksa na forumima ali ne i ovde , logicno cim te niko nije opomenuo?
Niko me nije opomenuo zato sto valjda objasnih zasto to radim i da nije bilo lose namere, pa se samim ti i to moje pisanje velikim slovima ne moze tumaciti nikako drugacije.

sasats je napisao(la):
povlacim se iz dalje diskusije oko toga jer me apsolutno ne zanima ta problematika . zato te jos jednom molim da procitas moje postove u temi oko takmicenja ali ne van konteksta vec u kontinuitetu , takodje i ovde da ih procitas . da mi ukazes na post koji je mlacenje prazne slame gde sam ugrozio i napao  koncepciju takmicenja ili sirio dezinformacije i obmanjivao bilo koga
9.3.2015 123 post tema " Musicarska liga 2015 citiram te " baki, trenutno se radi na tome da se ode(mislis na svetsko)i to je trenutni cilj... Ovo je druze moj dezinformacija, svetsko takmicenje treba da dodje kao proizvod rada lige ako se stvore svi uslovi, to uopste nije cilj nego ekstra bonus!!! Osnovni i jedini cilj je odrzavanje lige!!!

I da ne navodim dalje obrati paznju sta pises pa neces imati problem da te neko proziva, a ja to radim samo da tvoji postovi nebi druge ljude doveli u zabludu!!!

sasats je napisao(la):
ne smeta mi sto vices ali mi smeta sto si i mene ubacio u pricu sta je kome savez obecao i sta je ko savezu obecao . sinoc sam u delu posta komentarisao tu problematiku jer si me nesto konkretno pitao . povlacim se iz dalje diskusije oko toga jer me apsolutno ne zanima ta problematika . zato te jos jednom molim da procitas moje postove u temi oko takmicenja ali ne van konteksta vec u kontinuitetu , takodje i ovde da ih procitas.
Sve sam ja uredno procitai i sve uredno pratim, ali ovde ama bas nemam pojma o cemu pricas, u koju sam pricu ja tebe ubacio, ako imas nesto konkretno nemoj da te mrzi da navedes koji deo mog teksta komentarises.
sasats je napisao(la):
dobro procitaj sta je ko pisao , nemoj da se nerviras i brzas da nekome odgovoris
Dobro ja analiziram sta je ko pisao i sta kome pisem, a na temu oko mog nerviranja sam vec pisao, daleko sam od nervoznog tipa, to oni koji me znaju mogu i potvrditi. Tako da veruj mi da je svaka moja tebi napisana sa dobrim povodom i nista nije brzopleto...

Pozdrav,
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Tihi83 je napisao(la):
9.3.2015 123 post tema " Musicarska liga 2015 citiram te " baki, trenutno se radi na tome da se ode(mislis na svetsko)i to je trenutni cilj... Ovo je druze moj dezinformacija, svetsko takmicenje treba da dodje kao proizvod rada lige ako se stvore svi uslovi, to uopste nije cilj nego ekstra bonus!!! Osnovni i jedini cilj je odrzavanje lige!!!
tihomire , rekao sam ti da mi ne cupas postove van konteksta  :nowink:
na bakijev post da treba imati visoke ciljeve na svetskom prvenstvu i da novak ne bi bio gde je sada da ih nije imao ...a ceo post glasi ovako ...
Baki-Pa je napisao(la):
E jbg, pa ide se na svetsko prvenstvo a ne na ekskurziju. Što mrzim to kad kažu cilj nam je da budemo 10-ti ili tako nešto. Cilj mi je bre da budem prvak sveta i tačka. Qrac bi Novak bio to što jeste da nije imao visoke ciljeve i to još kao klinac.
ja sam napisao da je trenutno cilj otici na prvenstvo . za coveka koji kapira sasvim dovoljno a ko ne kapira mislio sam da je sam uspeh odrzati ligu i napraviti reprezentaciju . i sta sam lose i pogresno rekao ?
ako vec hoces , da ja pitam tebe ? zasto odrzavate takmicenje u martu po katastrofa vodi ? bio si na gradcu danas i sta si upecao? odrzite ga u maju i junu ...naravno ako nije sporan rok za prijavu na svetsko . zasto krijete nameru da se ide u bosnu kao zmija noge ? to je lepo i treba tako da bude da se ode ove godine ako je moguce . ja sam prvi za i navijam za buduce reprezentativce  :tbumb:
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Ja sam citirao ceo tvoj post, koji je kratak i jasan!!! E sad ti na to mozes sad pricati o konteksima izvlacenju do sutra ali ajde dok smo mladi da zavrsimo, treba vezati muve za takmicenje.

sasats je napisao(la):
zasto odrzavate takmicenje u martu po katastrofa vodi ? bio si na gradcu danas i sta si upecao? odrzite ga u maju i junu ...naravno ako nije sporan rok za prijavu na svetsko .
Sam si dao tacan odgovor, koliko sam ja obavesten zuri se zbog roka za placanje clanarine i potencijalne mogucnosti takmicenja na svetskom. Ali vec se promenilo i ide se na dve reke u 3 kola.

sasats je napisao(la):
zasto krijete nameru da se ide u bosnu kao zmija noge ?
Ovo je najveca glupost koju si napisao na ove dve teme koje su vezane za ligu!!! Ovoje to tvoje mlacenje prazne slame i dezinformacija!!!

Niko nista ne krije, odlazak je pod velikim znakom pitanja zbog mnogo pitanja koja muce organizaciju, tako da niko ne prica o tome da ljude nebi dovodio u zabludu!!!

Pozdrav,
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
cekaj bre ? malo pre lazem kada kazem bakiju da se sada radi na tome da se ode na prvenstvo a ti mi sada napises da se zuri sa ligom da bi bio moguc odlazak na prvenstvo? a post iznad pises da je cilj samo odrzavanje lige?
tihi , ja ne sumnjam da si odlican musicar , takodje ne sumnjam da si dobar takmicar . a najmanje sumnjam da imas bilo kakve lose namere ...ali ne da sumnjam vec sam siguran da si mlad i los forumas i da imas problem da pratis postove i izrazis se . to sam zakljucio posle ovih par zadnjih postova i pogledao sam ti u profilu koliko imas postova. zato mislim da je najbolje da prekinemo ovu besmislenu i protivrecnu diskusiju jer ne stizem vise ni ja da pohvatam sta si mi sve rekao  :)
da se vidimo mi negde i pecamo zajedno a ovo prepucavanje zajebi jer nema svrhe i ja sigurno nisam neprijatelj takmicenje .
mozda dodjem na moravicu kada se bude pecalo tamo da vas gledam jer mi je blizu i ima da navijam za tebe i marica . i po pivo cu da vam donesem na stazu ako nije protivno pravilima  ::)
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Tihi83 je napisao(la):
Ovo je druze moj dezinformacija, svetsko takmicenje treba da dodje kao proizvod rada lige ako se stvore svi uslovi, to uopste nije cilj nego ekstra bonus!!! Osnovni i jedini cilj je odrzavanje lige!!!

Valjda si pismen da citas sta ti pisem!!!
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Za pivo nisam bas, ali neka domaca nece da skodi za mirnu ruku!!!

Ja nisam dobar forumas ako postoji ta disciplina, ali znam odlicno sta pisem i sta pricam!!!

Da li imas losu nameru ili ne ne znam, a i ne zanima me jer ne mozes poremetiti bas nista sem zaludeti ljude, namerno ili ne to se desava.

I sad da se ne lazemo nisam neki musicar, kratko musicarim ali brzo ucim. Takmucenja volim ne zbog nagrada i nekih satisvakcija, vec samo zbog druzenja, daleko da se necu boriti da pobedim ali nije mi to na prvom mestu.

Boze zdravlja vidimo se na Moravici...

Pozdrav,
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Tihi83 je napisao(la):
Valjda si pismen da citas sta ti pisem!!!
nemoj da budes bezobrazan . sta ce ti to? nema potrebe za takvim ponasanjem  ;)
srecno na takmicenju i navezi teske strimere za moravicu . to je sve sto ti tamo treba
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Nije bezobrazno samo proveravam, jer procitas pola moje recenice i komentarises je, a drugu polovinu zanemaris kao da je nema...  ;)

Ali nije bilo primereno, slazem se sa tobom, i izvinjavam ti se...

Pozdrav,
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
nema potrebe , verujem da si se iznervirao kada si pisao . a za strimere veoma sam ozbiljan . tamo se i u maju i junu najbolje peca na strimer a pogotovo sada . suve zaboravi , mozes neku tesku veliku nimfu da poneses ali strimer preporucujem . eto toliko mogu da pomognem  ;)
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Opet ti kazem nisam nervozan tip, rekao sam ti sta sam mislio, a nisam razmislio da li je ok da ti to tako kazem. Umem da vidim kad pogresim jebija svi gresimo.

Proveo sam lepih ses meseci u Nisu sa poslom 2012 i tad mi je moravica bila jedna od destinacija za pecanje i to beoma cesto. Tako da znam da se ne salis i da ne pokusavas da me prevaris....  :tbumb:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
kad bi ja svakome napisao sta pomislim svasta bi napisao  ::)  nije bitno , spremaj se ti za moravicu , nemoj da gubis vreme na mene . ja sam dokon i mogu da se zezam po forumu  ;)
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
907
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
E sad jebbi ga, ako se to odnosi i na navijace, sta da radimo Ivke i ja tamo?! :'(
 
Vrh Dno