Odrzavanje i zastita konca

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Baki, misim na decije sampone,jer je drugacija  kiselost koze kod  dece pa i sam sastav sampona ne sme da bude jako koncentrovan i uopsteno je slabiji.

Moze i sampon za odrasle kvalitetan ali  razblazen sa vise vode. Ja koristim  neko njesra od sampona ( pakovanje 2l a cena smesna ), koje  jedva ima  penu,doneo mi neko  a takve ne koristim za pranje kose.

Nikako  deterdzent za pranje sudova !
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Moze i hlorovodonicna,ja sam je okusio,ima ukus kao sirce,samo malo gorcija od sirceta  :-X  :-X ma sto kaze Mafke,kupi Kosili sampon za bebe,operi mlakom vodom i prebrisi nekom finoom krpicom i tjao !  :hammer:
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
prao ne prao isto mu dodje, niti perem, niti razmotavam, nemam kad, jedva sam nasao vremena da namotam
dve trojke, jedna cetvorka, dve petice, dve sestice i tri devetke pa to ni milicija ne moze da raspravi...
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Koje održavanje nemam vremena ni da pecam a kamoli da to perem i briskam.Jedne prilike krenem na pecanej i uzmem cipele.
Bile mokre u najlon kesi,iz njih počela mlada trava da raste  :-X
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Juce predivan dan,suncan bez  daska  vetra a recica kroz grad se izbistrila. Kompletiram brizno cuvanog mezimca i na vodu opusteno. Mrzelo me da menjam  imitaciju pa sam se prihevtao  za  foam mravica # 16 i apecah 10-tak klenova oko 30 cm i  dosta  sitnijih.
  Oako proluftiran  podjem nizvodno ka stanu kad cilager pakujr  petljasa Kindzosa od 250 din a katica za farbu od 5 kg puuuuna,
ima dosta u meri komada ali inace taj cova  sve  trpa u kanticu pa i za vreme zabrane.

BLAAAAAAAAAAM,olesi me cica 10 X  :doh: :D :D. ''Saputao'' sam do stana. Bem tipribor profi itd,itd kad cilager  ga razvali na petljas 4 m i na skakavca na pec  :doh: Sad navezah godare profi i ako stade pljusak odoooooooooooo da vidim gde pogresih !

  Znam da je skakavac zakon u ovom periodu jos ok klinackih dana,trbao sam da forsiram  vece imitacije. BLAAAAAAAM  :blush:
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Izaso sam po kisici  i na godara napecao  bas puno  klenova od 15-30-ak cm za vrlo kratko vreme. Podneo sam nalet kratkog pljuska i nastavio dalje da bockam klenove. Bas  jaka grmljavina me je sklonila sa reke. Vadio sam ih kao na traci,i sitan i ''pristojni'' komadi su gutali alavo  godara od srnece dlake. Svi su vraceni.

  Znaci,da mi je bio cilj da ''punim koficu'', za kratko vreme  bih to obavio. Sad mi mirna savest,samo je odgovarajuca imitacija na tipetu bila potrebna.

Ne moz bre plovkaros da  sika musicara na bistroj maloj vodi  :nowink:. Jako poucnu situaciju sam doziveo,uvek se posvetiti maxi musicarenju i ne biti lenj oko menjanja imitacija. Da nisam video cilca da na skakavca razbio klenove,mislio bih da  je riba  juce bila slabog apetita. :doh: Pocetnicu gresku sam napravio a cilageru hvala sto mi je ''ubio packu vaspitnu''.

Reka koja mi je na 200m od stana je Belica i protice kroz  grad Jagodina,mala je ali puna klenova. Uredjene je obale  i komotno se  mase na reci. Zbog cistog priobalja za krupnije komade je  nekada potrebno musicariti u klececem stavu.
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
Drug,to je imitacija od srnece dlake konusno osisana sa namotajem  jednog isperka i antenicama. Vrlo je plovna i lovna imitacija,a imitira i sedza i skakavca. Od kako  ga  radim,prestao sam da pravim skakavce :tbumb:

Odosmo u OFF debelo. Pogledaj na Yoou- Tube ''goddard'',i bice ti sve jasno. Pocni da radis ovu imitaciju,jednostavna je a za klena zakon.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
uh uh uh leleeee ....  :tbumb: Crni, hronicno dugo nisi vec pecao  :lol: ;)
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Mafke Fly je napisao(la):
Drug,to je imitacija od srnece dlake konusno osisana sa namotajem  jednog isperka i antenicama. Vrlo je plovna i lovna imitacija,a imitira i sedza i skakavca. Od kako  ga  radim,prestao sam da pravim skakavce :tbumb:

Odosmo u OFF debelo. Pogledaj na Yoou- Tube ''goddard'',i bice ti sve jasno. Pocni da radis ovu imitaciju,jednostavna je a za klena zakon.
To je nesto "slicno" kao balidza fly jel mu na takav fazon dodje ili nesto drugo ?
sebastian je napisao(la):
uh uh uh leleeee ....  :tbumb: Crni, hronicno dugo nisi vec pecao  :lol: ;)
Seb,jesi na mene mislio pod ovim "Crni" ?  :tbumb:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Hahaa :doh: tek sad vidim, nekom greskom sam komentarisao muvu od "Crnog" u pogresnoj temi... :D
 
Vrh Dno