Oholi's flytying corner

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.154
Lokacija
Čačak
easyrider_ je napisao(la):
Ne valja ova nista! Nece da lovi! Mora iz repa burazeru!... previse ti to opusteno shvatas...
I ja mislim [emoji23][emoji23]. Samo jel mora od neprcane veverice ili moze neka kurava veverica sa ispucalom dlakom [emoji23][emoji23]

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Klasična muva - parašut fazan, ne izlazi mi iz kutije decenijama (ona klasična verzija crveni petao i beli polipropilen). Fenseraj verovatno niti škodi niti pomaže ali svakako odlično izgleda i još bolje lovi  :tbumb:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.154
Lokacija
Čačak
Milanče je napisao(la):
Klasična muva - parašut fazan, ne izlazi mi iz kutije decenijama (ona klasična verzija crveni petao i beli polipropilen). Fenseraj verovatno niti škodi niti pomaže ali svakako odlično izgleda i još bolje lovi  :tbumb:
Nisam probao... Kazu da lovi. U jakim vodama. Rep veverice je mozda jaci pa doprinosi plovnosti. Konkretno sa repom veverice dlake bi bile bar duplo duze.... Bas onako kao neki pauk.... I kao takva mozda stvarno bolje pliva u jakim vodama.

Ovako kako sam je ja vezao licno ne vidim da je unapredjena.... Samo zakomplikovana. Sto kazes fenseraj.... Parasut fazan je stvarno ubitacan...

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

easyrider_

Full member
Učlanjen(a)
25.07.2007.
Poruke
688
Broj reagovanja
321
Lokacija
Banja Luka
oholi je napisao(la):
I ja mislim [emoji23][emoji23]. Samo jel mora od neprcane veverice ili moze neka kurava veverica sa ispucalom dlakom [emoji23][emoji23]
Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Opet greska! Kod prcane dlaka bolje sija jer hormoni bolje rade. Kod usamljene pucaju vrhovi ( dzaba head and shoulders) sto smanjuje plovnost, lovnost i ocjene zirija.  :-*
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.154
Lokacija
Čačak
easyrider_ je napisao(la):
Opet greska! Kod prcane dlaka bolje sija jer hormoni bolje rade. Kod usamljene pucaju vrhovi ( dzaba head and shoulders) sto smanjuje plovnost, lovnost i ocjene zirija.  :-*
To mi kazi. Da znam da jurim te iskusne [emoji23]

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.154
Lokacija
Čačak
Spentovi su nesto sto se mora imati.... Ribe znaju da su siguran zalogaj i ne propustaju ih kad ih ima.... A i kad ih nema...
94ee70c64f82cb51f97367abc3dbfee9.jpg
2e9fbc0d1ec65a5d3a64849201f34e16.jpg
ec8aac120a56e1eb2660a5b404787940.jpg


Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.154
Lokacija
Čačak
easyrider_ je napisao(la):
Lijepo da nisi izravnao cdc nego ostavio ovako razbaruseno
Jako retko koristim makaze za CDC, skoro pa nikad. [emoji2] Nokti su zakon

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.154
Lokacija
Čačak
Jedna od varijacija spenta kojeg jako volim. Osnovna verzija mi je naravno fazan...



Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.154
Lokacija
Čačak
Moj prvi video u novoj godini...
Cesto vidjam kako se ljudi muce sa grudima ali i ostalim delovima muva.... Previse materijala stave...

U ovom videu pokusavam da skrenem paznju na to ali i da pokazem koliko malo je u stvari dovoljno.

Nadam se da ce vam se svideti....
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.709
Broj reagovanja
1.015
Lokacija
Svilajnac
Pre svega odlican i poucan video kao i svi do sada. Imaj samo na umu za ubuduce da je npr TikTok izmedju ostalog ultra popularan zbog ogranicene duzine videa, kratko i konkretno a nekoga ce 22 min da odbiju u startu.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.154
Lokacija
Čačak
Hvala care 😃😃
Tik tok je meni odbojan bas iz tog razloga. Yt mi je sasvim ok. Ne pikusavam svima da se dopadnem. To je nemoguca misija. Neke stvari se ne mogu spakovati u minut. Detalji koji olaksavaju ibpoboljsavaju vezivanje se moraju pokazati. Mala je sansa da ce neko neiskusan da ih snimi u videu od minut koji ide brzo.
Al to je moderno.... Cini mi se da nam je sve tako.... Sto brze da je... Instant.
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.709
Broj reagovanja
1.015
Lokacija
Svilajnac
Taman posla minut, nemoguće je i nisam na to mislio 😀
Hoću da ti kažem da si mnogo toga podigao na visi nivo pa bi trebao da se pozabaviš radnjom videa da bi to išlo brze i trajalo kraće. Ja ću kao i puno sa foruma da odgledamo ceo ali na YT kanalu gomila slucajnih prolaznika će motati sa minuta na minut da sto pre prođe 22 minuta, u tom preskakanju neće čuti suštinu i neće imati dobro mišljenje pa će potražiti novi video a onda će tog novog da prate ako im se u npr 15 minuta bude reklo ono sto hoće da čuju. Koliko god to smešno zvučalo vecini ljudi je problem da 22 minuta izdvoji za jednu stvar, neki su u obavezama, neki zaboravni, neki nestrpljivi, nekima je teško da održe pažnju, ima raznih... Nadam se da sad kapiras šta sam mislio, nije to kritika već dobronameran savet.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.154
Lokacija
Čačak
To si u pravu. Problem je do mene.... Da pisem scenario pa da se drzim istog nema teorije.... To sam probao i uzima previse vremena. Jedino da napisem par smernica pa njih da pratim. Mada onfa se manje fokusiram na muvu a vise da ne propustim nesto da kazem...
Al jesi u pravu skroz
 
Vrh Dno