Oholi's flytying corner

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Jeste caplja silvio. Ne znam sto mi nije postavilo odgovor....

Evo ga video

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Ide jos malo. Da vidim kako ljudi reaguju. Najbolje posecen video je jedan od perdigon nimfama.
 

Sana

Senior member
Učlanjen(a)
18.12.2010.
Poruke
236
Broj reagovanja
294
Lokacija
Ključ, BiH
Pozivam,
Vladimirove prijatelje, Vladimirove neprijatelje, One što zavire ovdje po znanje i inspiraciju ali se ne oglašavaju jer im taština neda,One lijene jer im se neda,
da podržimo Vladimirov kanal "suskrajzom" i "lajkom"....
Zašto?
Imam osjećaj da ćemo napredovati kao region kada Vladimir i ljudi poput Vladimira (nebitno branša) koji stvaraju rukama i umom publici od 10 do 110 godina starosti, budu imali barem 4% pregleda i lajkova kao "stvaraoci" poput "Baki prasadi, Omči i Omčića" da ne nabrajam dalje. Hajte zbog sviju nas. Neće se Vladimir obogatiti, sačuvaj Bože, ali će to biti podstrek za nove "Vladimire" i omladinu da stvaraju bolje stvari. Ovako, odesmo u kurac.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Hvala Sana na podrsci puno. Bilo bi lepo kad bi se slozili kao grupa...
Ja cu da guram ovaj kanal dok umem da snimam nesto smisleno...
Boze zdravlja mogla bi se napraviti i regionalna radionica.... Svasta nesto...

Balkan je prepun odlicnih vezaca.procentualno moslim da imamo mozda i najbolje majstore. Uglavnom jer ljudi misle. Nekad se nije imalo materijala pa su se ljudi snalazili.... To je prava kreativnost.


Danas sam izbacio nov video.
O muvama koje izazivaju oprecna misljenja

Perdigon
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.868
Broj reagovanja
181
Lokacija
Kragujevac
Bravo, uradimo ono iz Saninog predloga, sto video ili YT nalog i zasluzuje...pristup je odlican, bez pretenzija, sa savetima za sve nivoe predznanja...
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Hvala vam na podrsci. Nadam se da cu nastaviti da idem uzlaznom putanjom... 😃
Nemam neki cilj jasan, naravno, zelim da kanal poraste. Ali imam jednu zelju, mislim da samo od mene zavisi... Da ostanem nesavisan.... Bez pro timova i kojecega. Ok je dobiti nekad nesto sitno pa koristiti.... Ali poenta je uvek imati slobodu koriscenja i komentarisanja materijala spram iskustva, a ne da pricam ili koristim sta mi se kaze.

U zadnje vreme, mahom po fb gledam gde ljudi "grese" pa tako biram sta snimam.

Bukvalno odlucim u petak najcesce i onda ko kreten editujem do u sitne sate 😂😂
 

Sana

Senior member
Učlanjen(a)
18.12.2010.
Poruke
236
Broj reagovanja
294
Lokacija
Ključ, BiH
Ja sam skonto da nema sitnih sati vec samo kad sam kreativan i kad nisam ni za sta. Dodje to sa djecom i godinama tako da se ne sikiras :)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Ima i toga Sana..... Nije mi tesko ostati... Zeza ujutru kad treba ustati 😂😂

Evo necega sto sam vezao koristeci samo stegu i makaze....
Bez osnovnog konca, samo dva svilena koncica (prava svila, navostena) po 20ak cm... Malo da se podsetim kako sam pocinjao.... Samo tad sam prvo iz ruke vezivao.... Posle mi drugar pozajmio mini stolarsku stegu... Šavcung ili tako nesto se zove....
Sivaci konci za vezivanje.... Pa paranje zenskih carapa za dobijanje taankog konca.....

IMG_20210124_220945_079.jpg
 

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
417
Broj reagovanja
30
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
охоли,за пердигон нимфе лепо објашњено, мислим и да је требало овако у детаљима/ови прави, познатији, западњаци ми се слабије свиђају-мислим на ово мало везача које стигнем да погледам, или ми се тако чини/, наравно уз аутоматски превод за мене из мало старије, углавном руске,образовне школе, а можда ће ме занимати њихова примена за клена ту на нашој морави, ето пред крај шездесетих, хвала.
купих неке удице од рада у пироту баш за ово прошле године а имам и остале материјале, стега добра али очи отказују, вољу дакле и даље имам.
 
Vrh Dno