Oholi's flytying corner

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.868
Broj reagovanja
181
Lokacija
Kragujevac
Hehehe, kasnis, vec gledano na YT...
Nemoj mnogo da poletis ali prvo sledece ozbiljno popunjavanje rupa u kutijama, koliko vec sutra, prvo ide od par tvojih videa i verzija i varijanti, lakse mi je, realno su fine muve a lepo je objasnjeno...onda pinterest, ali za to mi treba veci varijetet materijala i mnoooogooo vise vremena koje nemam zbog posla i dece...
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Tmc, hvala puno

Strasni, hvala, drago mi je da cujem tako nesto. Valjda necu poleteti 😃😃
Inace, bilo ko ako ima neki lredlog za video ako mogu snimicu.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
PicsArt_03-07-11.00.48.jpgdobih neka pera papagaja valjda.... Drugar radi u zooloskom vrtu... Svidja mi se prirodno plavo porebrenje 😃😃IMG_20210307_230346.jpg
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.699
Broj reagovanja
1.000
Lokacija
Svilajnac
E jes lud materijal. Javi kada probaš na oko izgleda fenomenalno.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
E jes lud materijal. Javi kada probaš na oko izgleda fenomenalno.
Videcemo oko probanja.... Za vikend idem verovatno. Ako ne ujebe kisa.... Krece kisna sezona... Monsuni... Al napravicu jos par varijanti.

Pero-isperak je mnogo jaci od fazanovog. To mi se bas dopada
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.699
Broj reagovanja
1.000
Lokacija
Svilajnac
Poučan video. Prvo sam pomislio da si preterao sa dužinom ostavio sam za kasnije da odgledam međutim nije tako puno toga si rekao i ko pocinje da vezuje puno toga na jednom mestu će naći korisnim.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Hvala puno. Jeste najduzi video. Ali bas to sto kazes, mislim da ima ponesto da se nauci. Bar za pocetnike.

Ima jedna greska u videu... Vezano za debljinu konaca.... Den oznaka tj denier, nije kako sam rekao broj vlakana vec tezina konca na na valjda 9000yards.
U svakom slucaju debljina konaca kad se uzme u ibzir da su neki okrugli neki pljosnati je jako zamrsena stvar.... Ako mogu da biram biram Denier.... Jer ono 8/0 je sviranje klincu cini mi se 😂
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.699
Broj reagovanja
1.000
Lokacija
Svilajnac
Meni je ipak broj lakše valjda zato sto koristim samo veevus mada ko na šta navikne uostalom uvek na netu ima tabela gde se vidi šta je čemu recipročno. Ko koristi različite proizvođače logicnije je denier da bi uporedio debljine.
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.699
Broj reagovanja
1.000
Lokacija
Svilajnac
Da dodam i ovo nervira me veevus koji je okrugao muku imam da izvučem polovinu tj da razdvojim konac da sam na kraju i batalio da pokušavam pa jednostavno napravim dubing loop i zao mi je sto sam iskupovao sve boje i veličine za dva života pa ne bih da ih bacim inače bih se odlucio za neki koji može da bude i ravan. Nije slab nije nekvalitetan nikad ga riba nije sjebala a sve ostalo se raspadne ali bih ipak prednost dao ovima drugima.
 

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
417
Broj reagovanja
30
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko

скоро/пр недељу дана/ сам нашао на gff сајту​

Durable flies: Wrapping thread и видим како ми није најасније али ето охоли даде од овога видео али опет на мени неразумљивом језику/и гфф преводи документе али сам​

хтео баш да се зађе у детаље-наравно неком ће користити/. ја сам намеравао ове вевус конце да набавим али хвала колеги који је ово приметио са равноћом конца.​

 
Vrh Dno