Partizan

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
ovako to rade pravi navijaci a ne da lupaju pehare i placu i kukaju....

https://www.youtube.com/watch?v=vfrA-mEHX6g
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
O tome kakav je navijač, znam mnogo bolje od tebe................izuzetno navija novčanice  :nowink:
A vratio bi se qurac moj da vam je institucije Duuuula u klubu!!!!
A i vratio se jer nema gde da igra....na žalost, gotov je i baš mi je žao ovog momka, upoznali smo se i šteta, upropašten igrač, imao je potencijal za NBA, ali samo potencijal!
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
hahaahahaha....pa dule ga je napravio igracem.....a sto se navijaca tice o tome necemo...znamo mi dobro ko je lomio i skrnavio pehare..mali ljudi i malodusnost i zavist su cudo...
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
gegula je napisao(la):
hahaahahaha....pa dule ga je napravio igracem.....a sto se navijaca tice o tome necemo...znamo mi dobro ko je lomio i skrnavio pehare..mali ljudi i malodusnost i zavist su cudo...

Važi  :tbumb: ajd živ bio i načekao se titule... :bleh: :bleh: :bleh: :bleh: :bleh:
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
vi ste cekali deceniju i po pa sad prdite ko da ste osvoji interplanetarno takmicenje...dzile ce vam jamu iskopati dogodine...
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Pa znas kako, ode Zirbes za milionce, ode Jovic za isto toliko i mozete opet da nam dudlate :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
oholi je napisao(la):
Jesu li bar pesme naucili :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk


jesu,pitaj vasu micica sta je sinoc zapoceo. Sta ce decko zna za jedan tim i za njego e pesmeni sad kaotreba da nauci i neke druge pesme.
Gegula ako mozes okaci kako vasa peva DA VOLIM CRNO BELE PONOSNO KAZEM SVIMA,VOLIM TO SLAVNO IME I DIVIM SE SAMO NJIMA
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.180
Lokacija
Čačak
Pa dobro covek ima siroko obrazovanje nije uzak kao vi [emoji14]

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Petre ne znam za taj detalj mada cigosi ni  emaju himnu niti jednu valjanu pesmu.znaju da navijaju samo kad vode I pobedjuju ...decko zna kako se peva I voli klub pa naucio pravu pesmu...a mesreca je to kad neko misli da je velik a u stvari sto bi reko cvarkov djordje a u stvari nije...
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
https://www.youtube.com/watch?v=R8_ZCPd9FNM

:hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
sta ce mucenik igra za cigane a srce mu crno belo..uostalom i vrapci su naucili koja je najjaca navijacka  pesma.....
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Kazem ti ja. Sto bi rekli ja sam vasa micic  a ovo oko mene je CRNO BIJELI SVET
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Da je neki igrac pa da mu zamerimo a ono dno od igraca, pa takav i covek. Retard. Jbg i mi ponekad promasimo.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
simpson H je napisao(la):
Da je neki igrac pa da mu zamerimo a ono dno od igraca, pa takav i covek. Retard. Jbg i mi ponekad promasimo.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee koliko Ja znam veeeeeeeeeeelikih grobarčina koji su se radovali Bariju više nego ikad uspehu svog kluba, pa do dana današnjeg okajavaju grehe iz mladosti  :nowink: :yeswink: Pa sad su kao naaaaaajveći i naaaaaaaaaajgrlatiji  :hammer: :hammer: :hammer:
 
Vrh Dno