Pastrmka 2011

Pera98

Junior member
Učlanjen(a)
15.11.2011.
Poruke
32
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Hvala sasats...Ne obracam paznju ... ja nisam otiso da pecam pastrmku,nego sam ja otiso bez organizacije na Nisavu,tata me je naterao a meni se nije islo jer je bilo hladno...Ona je slucajno upecana i to mi je bila prva pastrmka FF svetu. Tata me pitao jel moze da se nosi ova pastrmka, ja sam mu odgovorio da je zabranjeno jer je lovostaj  i naravno pustio sam je ... Pozdrav !!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
danas sam i ja završio sa pastrmkom za ovu godinu, ulovio sam par manjih kalifica od koje je jedan mužijak bio stvarno prelep, nečkao sam se dal da ga slikam ili ne, taman sam ga lepo namestio u plićaku pored štapa a on šmugnu :hammer: :doh:,  tek nekih 40tak cm ali prelep mužijak, izrazito crven čak i donja čeljust uvijena kao kod nekih velikikih kapitalnih primeraka. Tačkice na leđima su isto bile dosta kupne...prekrasna riba. Tako istu ali od 80cm ja sanjam ali dobro...možda marta ili aprila  ::)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
pa mrest čini svoje, svadbeno ruho...ali ako bude 80cm oprostiće mu se što nema toliko boje  :hammer:
Inače kalifa se na tom deli save smije loviti do kraja Novembra tako da možda kolega Lorenco overi jednog takvog pa ga uslika  ;)
 
Vrh Dno