Pastrmka 2011

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
Kolike ribe ti druze pecas, ja o tome mogu samo da sanjam..... svaka cast...
 

lorenco[SLO]

Senior member
Učlanjen(a)
13.08.2010.
Poruke
162
Broj reagovanja
0
Lokacija
Slovenia
hvala vam!

saleja: imamo ovde u sloveniji za sad jos dosta bogat revir i mozes da ostvaris snove o kojima sanjas ovde  :)
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
E.... druze naletela neka grozna vremena, kako stoje stvari i ovi domaci ce mi biti misaona imenica.. :'(
 

sale guitar

Senior member
Učlanjen(a)
18.03.2009.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
LORENCO SVAKA CAST ZA SVE ULOVE U PROTEKLOM PERIODU PASTRMKA,MLADICA,MRENA.....OPLEMENIO SI TEME  :tbumb: :tbumb: :tbumb:
 

lorenco[SLO]

Senior member
Učlanjen(a)
13.08.2010.
Poruke
162
Broj reagovanja
0
Lokacija
Slovenia
hvala!
Sale, nadam se bice jos mnogo toga u buducnosti  :) bilo bi i do sad puno vise al da ti pravo kazem mnogo puta lovim sam pa mi je tesko pravit slike
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
e ako mi se posreči sledeče sezone ču moči češće na vodu pa če mo moči zajdeno mnogo više puta neko letos
 

Pera98

Junior member
Učlanjen(a)
15.11.2011.
Poruke
32
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Evo i od mene pastrmka sa Nisave...Moja prva i to na Nisavi...



 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
baš lepa ona zelena mrežica sa druge slike  :-X
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
bravo bato! pastrmkica je stvarno prekrasna, boje samo takve...e još da ta riba naraste na nekih 6kg i opet ti dođe to bi bio vrh vrhova  ;)  :tbumb:

Što se tiče mreže, najbolje je batali, sve što misliš pustiti pusti odmah a što misliš koknuti kokni i očisti odmah. Riba koju vucaraš okolo i dok je pod stresom gubi na kvaliteti mesa  ;) zato humanije je i u svakom slučaju bolje ribu koju misliš ponjeti odmah ubiti i očistiti, lepo je zamotaš u papir ili što god drugo pa je pospremiš.
 
Vrh Dno