Pastrmka 2012

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
oprostite prebac usled neverovatnih okolnosti sljivovice , trenutno, misleh da pricate o Grzi............ sutra ce mo se okusati pa kom o................ujci, kom oopanci i tako to..... sekjuzmi jos jedaret......DA PROSTIS..
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
kuj moz prati ovaj digitron posle ovoliku rakiju :'( izvestaj tomorowe u podne, po sred... i tako
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.101
Broj reagovanja
300
Lokacija
Svrljig
japanac je napisao(la):
He... Ivke, i mislio sam da je tvoj auto kad smo prosli.  :)

Mi smo bili na Moravici iznad Sokobanje. Super vodostaj, ali slaba aktivnost.

Zar nije otvaranje revira uzvodno od Sokobanje 1.aprila  ??? ?
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Jeste. Ali nije ceo tok Moravice iznad Sokobanje revir  ;) U revir su probali da upadnu neki (raspitaj se ko) ali su rasterani jer cuvarska sluzba dobro funkcionise.
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.101
Broj reagovanja
300
Lokacija
Svrljig
:D :D :D znači, bilo je pokušaja. Slab sam u raspitivanjima ali zato dobro pretpostavljam  :doh:

Jedva čekam taj 1.april
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
gringo je napisao(la):
Jeste. Ali nije ceo tok Moravice iznad Sokobanje revir  ;) U revir su probali da upadnu neki (raspitaj se ko) ali su rasterani jer cuvarska sluzba dobro funkcionise.

Imena kolega,imena  :D Sala na stranu ali mislim da ne treba skrivati identitet onih koji krivolove ...
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Prevremeni izlazak na novi revir je najblaži prekršaj koji je "taj" (ja se raspitao) u životu napravio.  :-*
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Da nije mozda zaboravio da je ova godina prestupna hahahahaaaa
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
crni je napisao(la):
Imena kolega,imena  :D Sala na stranu ali mislim da ne treba skrivati identitet onih koji krivolove ...

U pravu si Crni i nemam ja problem ni najmanje da imenujem bilo koga a ponajmanje takve budale i osvedocene krivolovce. Ali neki iz grupice su trajno banovani ovde  :-X, pa da ne bude posle prozvani su a ne mogu da se brane itd.
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Nisam ni sumnjao da imas problem da kazes vise sam se salio ... mada nije lose i da se kaze pa makar bio i predsednikov sin jedinac  ;)
 

chelle

Junior member
Učlanjen(a)
28.01.2007.
Poruke
31
Broj reagovanja
0
Ta gospoda sto su bili da otvore sezonu na Lepteriji su uhvaceni pored lepe zute table gde jasno stoji tekst, i to na dva jezika "zabranjen ribolov i no fishing", PIO Lepterija, zabranjen ribolov pastrmke, koji vazi za 3 km toka. Ali s obzirom da dousnici dobro rade svoj posao, ta ista gospoda su blagovremeno oterana "bez kazne!" Inace na Lepteriji su tokom cele godine rasporedjeni raznorazni dousnici koji zovu kontrolu za svaki prekrsaj.
 

T Rex

Junior member
Učlanjen(a)
22.08.2011.
Poruke
55
Broj reagovanja
0
Zato sto su otisli bez kazne opet ce pokusati. Trebalo je da ih oderu da im konacno svane.
 

forelle

Junior member
Učlanjen(a)
19.11.2006.
Poruke
95
Broj reagovanja
0
Ljubitelji musicarenja koji su u NEotvorenom reviru pecali su tzv. Predsednik Musicarske sekcije grada Nisa: Ivan Randjelovic i jos 3 pratioca sa stapovima. Predsednik je uhvacen pored table Zabranjen Ribolov - PIO Lepterija Srbijasume a kad mu je prisao ribocuvar iz Srbijasume i glasno mu dao instrukcije da odmah napusti vodu, ovaj se pravio da ne cuje. Kada je cuo, pozivao se na funkciju predsednika i kako mu je navodno iz Niskog ribolovackog udruzenja receno da moze slobodno da peca. Ali kakva glupa laz! Ovim revirom gazduje samo i samo Srbijasume i nema nikakve veze sa ribolocvackim udruzenjima. Dozvola koju svi mi imamo, NE VAZI kod njih. Zato su ljudi iz Srbijasume jasno postavili velike zute table, koje se vide iz aviona, pored koje je i bio drug predsednik, kako bi svi ribolovci znali o cemu se radi. Cuvari Srbijasume su dobili informaciju da im niko nikad nije reko da smeju slobodno da pecaju, tako da su u lazi kratke noge. Tesko nislijama sa takvim predsednikom MS.
 
Vrh Dno