Pastrmka 2012

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
Nije bilo prilike da vam se pridruzimo mi iz Leskovca,bas je bila odlicna voda....pozdrav za Ogija i Saleta a i fotografa  :D
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
Ovo moz se kaze i da je kraj za ovu vodu... baja iz sela strujom je satro sve dobre virove na ovoj reci i svakodnevno u niskom vodostaju praktikuje svoju disciplinu... Po recima mog prijatelja Radeta mestanina Strmostena na vise kilometara ove vode video je samo cetri bojista. Oko ribnjaka su sazidali utvrdjenja tako da ce riba pre otici u polja no u resavu... Rivers gard ne zanima ova voda aktivno se pecalo i u zabrani bas gde se spazi bojiste i to je to .... jos jedna prazna reka...

tolki mi je bedak od ovog otvaranja da ne mogu da se opasuljim...  :(
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
toliko o lovostaju i polemikama da li ili ne koristi mrestu potocne pastrmke  :-\
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.873
Broj reagovanja
184
Lokacija
Kragujevac
ovo nema veze sa lovostajem i polemikama oko toga, ovo je hajducija...
i druge reke imaju lovostaj pa se i tad cuvaju
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
pa ne bi bas rekao da nema veze  ;) da nije lovostaj i da jagodinski musicari nalete na ovog strujarosa svasta bi bilo  :smoke:
a koje su to reke koje se konstantno cuvaju? gde je onda riba ? reka koja se cuva treba da poseduje pastrmke od bar 30 cm u proseku a tolika riba predstavlja trofej na naj poznatijim destinacijama srbije  :'(
 

Bucko M.

Senior member
Učlanjen(a)
30.11.2011.
Poruke
167
Broj reagovanja
0
Lokacija
JAGODINA
  Veliki problem sto pomenuti mestanin sela drzi prodavnicu i ribocuvari navikli da svrate na picence i meze,jer je covek veoma gostoprimljiv i

dobar. To ''snimaju'' mestani sela ( potencijalne ribokradice ),koji vole na glistu uz potocnu mrenu da bockaju potocare ispod mere ,pa ovog

coveka smatraju cinkarosem. Zatoon ne sme da kaze imena dvojice ''HAJDUKA'',kojih se plasi celo selo,i ne spominju ih.

Zareko sam se da cu na najfiniji mo guci nacin ''izvuci'' ta imena. Kunem se da im ni pakao nece tesko pasti,ceo plan sam razradio  :ninja:  :bat: :bat: MNOGO CEE DA IH BOLI :naughty:dugo ce da traje dok hajduci ne  :puke: 
  bice dokumentovano i poslato LINCHU ili TARANTINU,a mozda i KRONERBERGU, mojim miljenicima :smoke:
   
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
Ma ovaj privatnik sto cuva nasu vodu dva puta godisnje mozda ni toliko ne izadje ni na Resavu, ni na Grzu, ni na Crnicu.... Samo Morava ga zanima i bare on je covek saradzija i to cuva....

Crnicu je poribio pre dve godine i meni licno rekao da nece vise nikad da se poribljava,,, mestani zavesama zbiraju tu nesretnu mladj bez ikakvog straha jer nikad nisu videli kontrolu. Ovi ljudi oko Resave svi znaju koje, prosle godine na dzakove je ubijao ribu u dozvoljenom delu i u mrestilistu...u Resavi je stvarno prosle godine imalo ribe, ali one nesretne suse omogucile su debilima da napune zamrzivace.. Svi znaju ko je i niko ne sme ni da mu kaze ime, neki lokalni probisvet,... sta trebam ja da ga sretnem i da robijam zbog budale???

Joj ljudi mi smo banana republika i nikad od nas nista biti nece.
 

drogi

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2008.
Poruke
716
Broj reagovanja
1
Lokacija
Zajecar-Vitkovac
Prelepo druženje sa Mafketom i Salejom.

  Momci su fantastični za druženje i ribolov...
 
  Mafke nesebično deli savete i svo vreme sugeriše gde i kako da bacam...ali suva mu više leži... a ako naleti na ribokradice biće belaja...pravi čovek za čuvara...

  Saleja nesalomiv duhom baca li baca...uporan i uvek šaljiv.... prevrnu smo svaki kamen na reci u nadi da će mo nešto uhvatiti ali ćorak...hvala mu na savetima jer sam po prvi put naučio kako da vodim nimfu a pogotovu strimera...

  Reka prelepa kao i sve naše vode ali ljudska glupost nema granica kao ni pohlepa kraja...
 

Bucko M.

Senior member
Učlanjen(a)
30.11.2011.
Poruke
167
Broj reagovanja
0
Lokacija
JAGODINA
Nemoj ti da se sekiras za robiju,na robiju se ide zbog coveka!Ja ne bih coveku uzeo dusu zbog ribe,mozda samo noge.... ::)
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
No da Ogi ne donese onu domacu jeb..li ga kako bi podneo ovo otvaranje.... :)

Naucili smo sto sta jedni od drugih, samo jos da nadjemo mesto gde to da upotrebimo...
 

Xfactor

Senior member
Učlanjen(a)
09.08.2010.
Poruke
329
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leposavic
Bucko M. je napisao(la):
Nemoj ti da se sekiras za robiju,na robiju se ide zbog coveka!Ja ne bih coveku uzeo dusu zbog ribe,mozda samo noge.... ::)


I rucice, hrskave su k'o grisine kad se bes iskaljuje  ::)
 

Bucko M.

Senior member
Učlanjen(a)
30.11.2011.
Poruke
167
Broj reagovanja
0
Lokacija
JAGODINA
Drogi...ja Mafketa ne poznajem.. ::)...ali sam cuo 'de udari tu trava ne nice...Boks je naucio od pokojnoga cice ,prvaka Evrope! ;)

DrOgi je retko dobar momak,na zalost ,skoro je nemoguce danas naci momka njegovih godina a sa takvim kvalitetima ,sa cistim srcem i dusom !

Uvek je dobrodosao!
Ne mogu da prezalim sto nam vremenske prilike nisu dozvolile da se duze druzimo i da obidjemo neke blize vode ,bogate klenom,pa da se DrOgi pokaze u punom svetlu.

Au,zamalo Saleju da zaboravim.. :D..koji zbog gosta i mene nije stedeo ni auto,ni gorivo.Uvek je pravi dzek i nikom ne dozvoljava da vozi!

Samo da napomenem ,da smo DrOgija olaksali ,bar za jednu punu kutijicu... :D :D..sam covek nudi,pa rekoh  ::)

 

Bucko M.

Senior member
Učlanjen(a)
30.11.2011.
Poruke
167
Broj reagovanja
0
Lokacija
JAGODINA
Kolega Xfaktor-e,hvala na razumevanju :tbumb:

Na desnom zutom putokazu-mapi je skretanje za reku Klocanicu,koja je prica za sebe ,sam raj!10 km od table ima vukova..I tu recicu su zlotvori  ocistili pastrmkama od 12 cm,pune kese.I to ugledni vikendasi i gradjani Paracina.Sve sami lekari i jaki privatnici(ima palica i za njih  :naughty:).

Greota je od Boga ovakvu reku lepoticu unistavati..to svi znamo.Ja sam na potezu.. :naughty: :naughty: :ninja:
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
e mafko tebi verovatno pokvaren ovaj fotoaparat, nije moguce da sam ovoliko ruzan.. pa kako vecito ja izvisim na ove fotke, to vlajna meni namerno. :mad:
 

Bucko M.

Senior member
Učlanjen(a)
30.11.2011.
Poruke
167
Broj reagovanja
0
Lokacija
JAGODINA
  Prvi H.C. bend u Jagodini i Centralnoj Srbiji  :drool:


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rsFOfRUOM5U[/youtube]
 
Vrh Dno