PASTRMKA 2017

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Milanče je napisao(la):
Verovatno koristiš Chrome na Windows-u XP... To je kombinacija u kojoj meni ne prikazuje slike... Vreme ti je za Windows 7...

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
koristim operu na xp-u . navikao sam se na xp i ne bi da menjam ako postoji neki nacin da prevazidjem problem ?
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
batarihter je napisao(la):
..ili da probas sa Firefox-om...meni samo preko njega pokazuje,a koristim XP...a na drugom racunaru na Win 10 otvara preko svega...
probacu firefox  :tbumb: mada bi mi vise odgovaralo da administracija prebrikuje forum ? ranije nije bilo ovog problema
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Kad bi svi terali kako smo navikli, napredka ne bi bilo, pecali bi i dalje na upredene konjske repove :D

Kao što rekoh, problem nije na strani foruma tako da ništa ja tu ne mogu da uradim. Slike koje ne vidiš se čuvaju na tapatokovim serverima (stavio sam link...) tako da je problem u komunikaciji između tebe i tih servera. Kako ja nemam odavno nikakav kontakt sa XPom, ne mogu i sam da proverim šta je problem ali pretpostavljam da može da bude da XP ne prepoznaje nove https sertifikate.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Jr je napisao(la):
Kad bi svi terali kako smo navikli, napredka ne bi bilo, pecali bi i dalje na upredene konjske repove :D
sto vise napredujemo sve nam je gore ... probacu firefox kao sto rece  batarihter . mozda tako resim situaciju  :)
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
bato , imas pivo  ;) firefox prikazuje slike ...xp je i dalje u akciji  ;)
 

gigino1

Senior member
Učlanjen(a)
31.01.2015.
Poruke
165
Broj reagovanja
0
Lokacija
Bor
Batica,stari haker....koliko taj covek ima zivaca za to...ja bi komp do sada dest puta bacio kroz prozor!  :hammer:
 

batarihter

Senior member
Učlanjen(a)
23.12.2012.
Poruke
313
Broj reagovanja
0
Lokacija
..Bor-Srbija...Irkutsk-Rusija
sasats je napisao(la):
bato , imas pivo  ;) firefox prikazuje slike ...xp je i dalje u akciji  ;)

..jbs pivo...zovi kad je full sezona na Moravi za bucova...u pola noci-u pola noci,dolazimo...  :drool:

gigino1 je napisao(la):
Batica,stari haker....koliko taj covek ima zivaca za to...ja bih komp do sada dest puta bacio kroz prozor!  :hammer:
..ee drugare...0.5l tvoje dunje,i ja obaram Pentagon...samo jos musice da me naucis da vezujem...  :doh:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
naostri strimere ...i redovno u teretanu  :yeswink: da budes u ful formi za moravu :)
 

Dexa89FLY

Full member
Učlanjen(a)
24.04.2014.
Poruke
681
Broj reagovanja
0
Lokacija
Zlot kod Bora
batarihter je napisao(la):
...samo ti pozovi....  ;) imam 120kg i visok sam 2m..koja teretana,kao ruski medved sam.. ostalo na PM.. :hammer: :hammer:
Hahahahahahahahahahahahaha ti si batane blesav čovek  :D :D :D RUSKI MEDVED . . Ubiću vas što ne dodjoste danas . .  :rambo: :rambo:
 
Vrh Dno