Pastrmka 2025

Филип

Junior member
Učlanjen(a)
13.07.2023.
Poruke
94
Broj reagovanja
216
Људи, има ли нека река у Србији а да има пстрмке да може да се пеца? Обиђох моју Расину надајући се да ћу ухватити нешто али слаба вајда, у 3 пецања 3 рибе око 25цм и понека мања, чини ми се да нема 10 риба по километру тока. Крв да пролијеш док ишчачкаш нешто.
 

Prilozi

  • IMG_20250525_173906_1.jpg
    IMG_20250525_173906_1.jpg
    400,2 KB · Pregleda: 33
  • IMG_20250525_173925.jpg
    IMG_20250525_173925.jpg
    147,1 KB · Pregleda: 33
  • IMG_20250509_175920.jpg
    IMG_20250509_175920.jpg
    301,1 KB · Pregleda: 33
  • IMG_20250528_155407.jpg
    IMG_20250528_155407.jpg
    451,1 KB · Pregleda: 34

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
2.194
Broj reagovanja
218
Auuuu prelepe ribe, majstorski i naravno DryFly:273::tbumb:
 

easyrider_

Hero member
Učlanjen(a)
25.07.2007.
Poruke
1.079
Broj reagovanja
979
Lokacija
Banja Luka
Respekt!
Da mi je da na mirnoj vodi ulovim na ogromnu musicu kao ova predposlednja fotka...
Doduse i ne dajem takvim muvama neku sansu jer sve kontam nema sanse...
 
Vrh Dno