Pastrmke 2018.

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Nije mi baš jasno to gde je kraj toleranciji? Da si napisao gde vam je tolerancija, to već razumem.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
sasats je napisao(la):
Gde je kraj toleranciji? 300 sam mu zadnjih poruka pregledao i sve su mu ovakve. Ne primecujete u sta vam se pretvorio forum i da skoro niko nista ne pise?
Sale, ne trudi se.... samo totalni ignore. Nije vredno da se o njemu cak ni pise.
Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
maric je napisao(la):
Tiosave Lukicu Pocasni clanu Ekoda ko kaze da nisam posedovao godišnju dozvolu? Uzimam godisnju za Gradac iako otpecam godisnje 5 puta na Gradcu.

Nije se tako pricalo po EKOD-u ali ako ti kazes... [emoji6]

maric je napisao(la):
Bas zbog toga zato sto volim reku. 5000 vise u mom dzepu meni nista ne znaci a njima znaci i nikada se nisam besplatno ogrebao za rucak, pice ili bilo sta? U stvari lazem jesam sad u subotu ali to su castili Zuca, Dex i Sijak. Uvek sam davao kes za klopu i uvek ali uvek castio ljude pice koji su bili u mom drustvu. Elem ocekujem da mi se vrate pare od kotizacije za Ligu i to sam javno rekao da od tih para kupujem jagnje koje ce se pojesti na Gradcu tj Sarenom platnu i necu traziti da mi ljudi za to jagnje dotiraju po 500 din.

Znam da ti je tesko palo sto si morao da das tih 500din, jebiga ja sam smatrao da je dovoljno sto ja doniram pola para a svi ostali pola, ali sad mi zao sto nezahvalnim kao sto si ti nisam naplatio punu cenu, ali covek se uci dok je ziv!

I da ti objasnim jednu stvar posto ti nije jasna, prosle godine Pazarci i ja, ove godine i Marko, davali smo svoje pare i organizovali rucak na takmicenju. Pazi moras da razlikujes neke stvari, mi smo vadili nase pare iz naseg dzepa i davali!!! To vise niko nije radio kad je organizovao takmicenja!!!

maric je napisao(la):
Bas zbog toga zato sto volim reku. 5000 vise u mom dzepu meni nista ne znaci a njima znaci i nikada se nisam besplatno ogrebao za rucak, pice ili bilo sta? U stvari lazem jesam sad u subotu ali to su castili Zuca, Dex i Sijak. Uvek sam davao kes za klopu i uvek ali uvek castio ljude pice koji su bili u mom drustvu.

A sto se tice EKOD-a da ti isti koji ovde pominju par ruckova i par spavanja, znaju koliko sam puta samo otisao namenski za Valjevo da radim na Gradcu nebi tako pricali, vec ih nije bilo na tim akcijama pa nisu mogli ni matematiku da naprave. Ali mogu slike po FB stranici ekoda da pogledaju... [emoji6] Zamisli zimus zove mene predsednik EKOD-a i kaze nema ko ribu da mresti mozes doci molim te, ej toliko Valjevo moram ja iz BG da dolazim, pa jel moguce!

Svoje pice sam uredno placao, kao i pice svojih prijatelja, voleo bih da me neko pogleda u oci i kaze drugacije. Ali to se nece desiti znam to sa sigurnoscu...

Poznati ste po pozivanju Boska, sto ga ne okrenes, ako nesmes ti ima sigurno hrabrih od tebe! Ali nikako sa sekretaricom da pricate nije to... [emoji6]




Sent from my iPad using Tapatalk
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
O cemu ti vise pricas jbt?? Koje nebuloze ti iznosis? U cemu je sad problem u pm i Ekod, I ti, i Savez i Liga shvati covece zaboli me kurac vise sto moram toliko vulgaran da budem. Reci mi poimence ko je rekao da nemam dozvolu iz Ekoda i za koju godinu? I da li nekog sa foruma zabole kurac da li ti ili ja imamo dozvole za Gradac, Kolubaru, Amazon itd. I ne mesaj me u pricu sa Boskovicem nigde coveka nisam spomenuo u negativnom kontekstu ni sad ni ranije,  samo sam napisao da cu ga zvati da vidim sta je sa novcem. Rekao je covek sam da ce da vrati novac jer nam nisu overene licence i ostala sranja.
I 100x ti rekoh okreni ljude iz Ekoda i sa njima raspravi stvar. I ajde molim te batali pricu vise iluzorno je raspravljati. Ako imas stavi neku sliku ulova i pici dalje.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Evo jedna manja
 

Prilozi

  • FB_IMG_1528308031225.jpg
    FB_IMG_1528308031225.jpg
    136,5 KB · Pregleda: 118

danijel

Junior member
Učlanjen(a)
23.08.2008.
Poruke
68
Broj reagovanja
0
Bravo Ricmo. Jesu lovne Tihijeve musice nema sta da se kaze.
Samo napred.
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.141
Broj reagovanja
112
Lokacija
Kruševac
maric je napisao(la):
O cemu ti vise pricas jbt?? Koje nebuloze ti iznosis? U cemu je sad problem u pm i Ekod, I ti, i Savez i Liga shvati covece zaboli me kurac vise sto moram toliko vulgaran da budem. Reci mi poimence ko je rekao da nemam dozvolu iz Ekoda i za koju godinu? I da li nekog sa foruma zabole kurac da li ti ili ja imamo dozvole za Gradac, Kolubaru, Amazon itd. I ne mesaj me u pricu sa Boskovicem nigde coveka nisam spomenuo u negativnom kontekstu ni sad ni ranije,  samo sam napisao da cu ga zvati da vidim sta je sa novcem. Rekao je covek sam da ce da vrati novac jer nam nisu overene licence i ostala sranja.
I 100x ti rekoh okreni ljude iz Ekoda i sa njima raspravi stvar. I ajde molim te batali pricu vise iluzorno je raspravljati. Ako imas stavi neku sliku ulova i pici dalje.
Hvala qrcu da i ti rece nesto pametno ! Bravo Ricma
 

Zlatovcica

Junior member
Učlanjen(a)
12.04.2018.
Poruke
37
Broj reagovanja
0
maric je napisao(la):
Smudja i stuku. Malo varalicarim. Dosadno pa ubijam vreme.

Odma da si doso na varalicar.com da raspravimo nesto i dogovorimo akciju za smudja.....;)
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Sa takmicenja 48 cm ;) nazalos malo losija slika nazalost :(
 

Prilozi

  • IMG_20180623_123739_581.jpg
    IMG_20180623_123739_581.jpg
    461,1 KB · Pregleda: 128

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Prelepa

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Evo ga taj muzijak pre godinu - dve. Solidno je narastao i otisao 100 m nizvodno. Pre dve godine sam ga 3 vikenda za redom hvatao i odusevio sam se kad sam ga sad ulovio posto sam se pitao gde je da nije dobio noge ili otisao mnogo nizvodno. Sreca ziv i zdrav je ;)
 

Prilozi

  • FB_IMG_1529762359227.jpg
    FB_IMG_1529762359227.jpg
    74,8 KB · Pregleda: 104
Vrh Dno