Pastrmke 2018.

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
maric je napisao(la):
Ne slikah 1000 -rke iza jbg. Ova mi je bila prelepa riba.
Priznaj da si te pare stavio samo da se vidi Simms waterproof [emoji23] ! Bravo Ricma stvarno lepa riba [emoji106][emoji6]

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.270
Broj reagovanja
313
Lokacija
Beograd
Jok bre mislio sam da se vide 3000 dinara al jbg iza dozvole su u pm. :hammer:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Ali se vidi dozvola koja je skuplja od 3000 din. :yeswink:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.270
Broj reagovanja
313
Lokacija
Beograd
Sale iskreno ovo malo zadovoljstva sto ukrademo od zivota I usranih obaveza nema cenu.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Ribolov , alkohol , droga i kurve...ovih stvari da nema uopste se ne bi isplatilo da zivis  ::)  :D
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Sve zavisi STA te ispunjava ,meni recimo ribolov daaaaaa...ostale 3 jok!!!!
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
gegula je napisao(la):
Sve zavisi STA te ispunjava ,meni recimo ribolov daaaaaa...ostale 3 jok!!!!
a da odes da pecas na kubu pa posle pecanja uvece da se urokas sa egzoticnim koktelima sa guzatim crnkinjama?  ::)
Zamisli da vide marica u simsu sa ovom bradicom i providnim novcanikom?  :doh:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.270
Broj reagovanja
313
Lokacija
Beograd
Haos bi bio. Mada Kuba je u planu pa ti vidi. Poslacu vam slike kao Bobo axaxaxaxa
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Maricu moram ti postaviti jedno pitanje, tebi kao velikom zaljubljeniku u reku Gradac postovaocu EKOD-a i njihovog rada!

Mislim toliko si ih branio ovde i nazovo se njihovim!

Sto nikad nisi posedovao godisnju dozvoli za reku Gradac?

Mislim neko ko toliko voli Gradac i postuje rad EKOD-a moze bar toliko da ucini i pomogne na godisnjem nivou!?

Mislim sta je to za tebe pola ili trecina simms kosulje manje, ako se uzme u obzir ona 3-5 izlaska godiznje na vodu kad platis dnevnu dozvolu, sa sve open gradcom.


Sent from my iPad using Tapatalk
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Tihi83 je napisao(la):
Maricu moram ti postaviti jedno pitanje, tebi kao velikom zaljubljeniku u reku Gradac postovaocu EKOD-a i njihovog rada!

Mislim toliko si ih branio ovde i nazovo se njihovim!

Sto nikad nisi posedovao godisnju dozvoli za reku Gradac?

Mislim neko ko toliko voli Gradac i postuje rad EKOD-a moze bar toliko da ucini i pomogne na godisnjem nivou!?

Mislim sta je to za tebe pola ili trecina simms kosulje manje, ako se uzme u obzir ona 3-5 izlaska godiznje na vodu kad platis dnevnu dozvolu, sa sve open gradcom.


Sent from my iPad using Tapatalk




Mislim da "mislim".....
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Gde je kraj toleranciji? 300 sam mu zadnjih poruka pregledao i sve su mu ovakve. Ne primecujete u sta vam se pretvorio forum i da skoro niko nista ne pise?
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.270
Broj reagovanja
313
Lokacija
Beograd
Tiosave Lukicu Pocasni clanu Ekoda ko kaze da nisam posedovao godišnju dozvolu? Uzimam godisnju za Gradac iako otpecam godisnje 5 puta na Gradcu. Bas zbog toga zato sto volim reku. 5000 vise u mom dzepu meni nista ne znaci a njima znaci i nikada se nisam besplatno ogrebao za rucak, pice ili bilo sta? U stvari lazem jesam sad u subotu ali to su castili Zuca, Dex i Sijak. Uvek sam davao kes za klopu i uvek ali uvek castio ljude pice koji su bili u mom drustvu. Elem ocekujem da mi se vrate pare od kotizacije za Ligu i to sam javno rekao da od tih para kupujem jagnje koje ce se pojesti na Gradcu tj Sarenom platnu i necu traziti da mi ljudi za to jagnje dotiraju po 500 din.
Mislio sam da smo prevazisli ove glupe rasprave ali ocigledno neki nisu. Sto se mene tice ja sam sam zavrsio sa glupim polemikama.
Mozemo o pecanju da pricamo ( tehnikama, musicama, da kacimo slike itd) ostalo me ne zanima. Pozz od mene.
Naravno na jagnje si pozvan znaci ceka se samo cika Boskovic ;)
 
Vrh Dno