Pastrmski strimeri

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.180
Lokacija
Čačak
IMGP5730.jpg


IMGP5731.jpg


IMGP5734.jpg


dva prva su sa marabuom...

treci je od trake nekog krzna...pojma nemam kog

 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
kakve karakondzule vezzujes  :D :D :nowink: jeeeli bre, de ces ti to, kakvo pecanje ce da se praktikuje, skroz si mi sumnjiv  :bleh: :lol:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
"PASTRMSKI"....  :yeswink: I VIŠE NEGO PASTRMSKI "SUPER UNIVERZALAN STRIMER"  :yeswink:  :tbumb:  :tbumb:  :tbumb:

Vrhunski strimer!

Zašto ga ocenjujem kao takvog?

1. jednostavan je
2. relativno vrlo brzo se radi
3. lovan
4. od kad su te glave izašle na trg vrlo slično ih i ja radim i koristim.

Moji samo imaju "kragnu" od marabuja tako da imaju iza glave malo više volumena i to je to.
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Hvala Seb.
Postavio sam ga pod pastrmskim strimerima jer nema neka tema razni strimeri, ali otvoricemo je  :)

Udica je velicine 1 tako da je za kalife taman velicina a i ako naidje neka mladica u lovu trebalo bi da ga pokupi.
Koristim i ja kragnu od marabua ali na ovom sam je namerno izostavio.
Da vidim kako ce se ponasati ove lamete sa donje strane, trebalo bi lijepo da zatvore strimer i da daju siluetu ribice.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
mogao bi se kladiti da ce imati fantasticnu siluetu!  :tbumb: a rad tek...  :yeswink:
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Kada vidim ovakvu rukotvorinu kao ovu odmah mi se ide na Visočicu da lovim klena, na njega sada nije lovostaj jel da?  :D :D :D
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
jedni od aduta za pocetak sezone...ove sa ovim teskim peš glavama koristim tek drugu godinu dok ovog crnog skoro pa deceniju. Taj crni lovi cak i mrtvom voznjom posebno manji... sveze taze, malo pre smotano...jos moram par komada i to je to sto se tice strimera.

Da ne bude zabune ako neko misli prvi put da veže ovakve strimere, svi imaju malo materijala iako na slici izgledaju nabudženi...inače su vezani da budu vrlo prozračni a kada ih izvadite iz vode su vrlo tanki a u vodi ima pravi volumen...tako sve lepo titra i pulsira u vodi.
 

Prilozi

  • za pocetak sezone.jpg
    za pocetak sezone.jpg
    103,8 KB · Pregleda: 250

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.285
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Rekao mu ja da ponese na Gradac :) stvarno su dobri :)
 
Vrh Dno