Peco' sam ja stuku!

aleks667

Newbie
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
18
Broj reagovanja
0
Sta kazes Rmirezi, dobra voda. Pa i ja mislim da jeste, samo kad bi se povelo malo vise racuna o njoj bilo bi mnogo bolje.
 

Ramirezi

Newbie
Učlanjen(a)
27.11.2005.
Poruke
9
Broj reagovanja
0
Nazalost mislim da ce te vode za koju godinu u potpunosti nestati ukoliko neko ne povede barem malo racuna o njima!
Slice vode postojele su i u Backoj Palanci i na njima sam odlicno pecao kao klinac!

Danas vise ne postoje!
 

aleks667

Newbie
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
18
Broj reagovanja
0
Konacno neko da razume o cemu pricam. Strujarosi, mreze, dinamit. Ali najvise sve to. Istrebice sve moguce iz tih voda. Peco bi ja i stuku, al' ona je na ceni za sve ribokradice. Bucova niko nece, ima kostiju ko 10 stuka zajedno, a i meso nije ko u stuke. Sreca u nesreci za njega.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Varalicari ne daviteeee!!!!! Ovo je sajt o musicarenju, ako hocete da tupite o varalicarenju, rado cu vam za svega 500 evra napraviti sajt!
Salut!
 

aleks667

Newbie
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
18
Broj reagovanja
0
Moze i stuka i bucov na musicu. Samo me interesuje kako sacuvati strunu od zuba stuke. Jel se ona lako presece. Imo sam neku carbon-x ali sam batalio.
 

Ramirezi

Newbie
Učlanjen(a)
27.11.2005.
Poruke
9
Broj reagovanja
0
Pa i procamo o lovu stuke musicama ja sam na ovoj vodi i pecao stuku bas na strimere.
Sto se tice problema sa najlonom to jos ne znam kako da zaobidjem.
Sto se tice manji primeraka do 1kg oni prolaze bez grizenja najlona ali sa vecim se vec javljaju problemi!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
KOja preporuka je kevlar. Ovaj konac, sta li je vec, se pokazao kao dobar izbor. Mnogo bolji od sajlice!
 

Laza

Senior member
Učlanjen(a)
25.02.2006.
Poruke
114
Broj reagovanja
0
pre par godina na jednoj obliznjoj bari (pored Svilajnca)naidjose likovi iz Francuske,verovatno neki gastarbajteri
nikad do tad u zivotu nisam pecao na musicarski stap,ali igrom slucaja oni rekose da probam i dali su mi neki stap (pojma nemam koji) bacao sam na misa i uhvatio stuku na deseti zabacaj (naravno mogu da zamislim kako su ti zabacaji izgledali) stuka je imala oko 2 kg i bio je mnogo dobar osecaj vaditi je sa onim stapicem
 

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
Par slika za inspiracuju:


swe1.jpg


swe2.jpg


swe3.jpg
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
aleks667 wrote:
Sta je to, kako to izgleda?
Kevlar je sinteticki materijal od poly-paraphenylene terephthalamide koji je sastavljen od para-aramidnih vlakana... :)
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
btw, StY_EsoX bravo za prvi komad!
Pretpostavljam da je veca od ove na drugoj slici (ili ista) jer vesto krijes prste... :)
 

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
Ljudi manite se kevlara ja sam par puta gledao kako ga krupnija stuka pregriza, takodje ni resenja kao sto su hard-mono majson hard naylon i sl. nisu 100% sigurni a steta je da riba ostane sa udicom u ustima jer su joj posle sanse da prezivi male. Jedino sto je sigurno to je klasicna sajlica, power pro lider, ili neki slican predvez... Meni se pogotovo svidjaju sajlice koje se daju lepo vezati i cak spajati direkt sa najlonom.

Na slici nije jedna te ista stuka jedna je u rangu 3kg a druga u 5kg. Volim da imam efektnu sliku (zato se nevide prsti i slikano je sirokougaonim), al nemam razloga da preuvelicavam ulove...
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Ma nisam ni hteo da vredjam ... Taman posla! Ja ne mogu da se pohvalim ni jednom slicnom stukom! Poz!
 

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
Lazzo nisam ni shvatio kao uvredu, cak naprotiv... :lol:
 
Vrh Dno