Pocetnicka kutija za muhe

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.180
Lokacija
Čačak
To je to saleeeeeee

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Koja velicina pastete je najbolja 0.50g ili 0,75g ???


Sent from my iPad using Tapatalk
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.180
Lokacija
Čačak
Mora carnex da bude pre svega. Veca pasteta za manje muve i obrnuto ;)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
mora da bude karneks pasteta i koristi se deo slike gde je pasteta namazana na hleb  :)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.180
Lokacija
Čačak
Druze sale i ja smo ozbiljni. Kao sto se u bosni kunu u neke boje, tako i u cacku se kunu samo u tu boju....licno mislim da je sve to sviranje qrcu al valja nekad ispostovati recepturu.

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
nije sviranje qurcu  :nowink: to je tradicionalna moravska muva  ;)  kao sto je red tag klasika isto tako je i ova muva  :tbumb:
 

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
419
Broj reagovanja
33
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
око 1990. је на моју мораву често долазио зет аца веселиновића из чачка и хватао на ове 8-ице или 6-ице, те и  мени поклонио неколико, у паровима од по две муве на 0,20 подвезу, ја тада нисам веровао толико у њих али је он износио само килаше и причао како нема буцова који  не може бити преварен кад он њима хвата/ишао је половином мораве, увек низводно/, тако две- три године и касније га нисам виђао, моји покушаји прављења  ове муве нису давали добар исход, стално сам био брзоплет одн. грешио у поступку или имао лош материјал. само су ноге имале различите нијансе или додата нека ламета, увек  су брзо  тонуле.
а ја сам тада више веровао у зулу и црвени реп, можда  као и данас/и дословно данас један леп паде на зулу, било би и више да тик  на моје мушице не дођоше некултурни штукароши да хватају малецне кленчиће, ја морадох да се повучем, тако чине већ  пет-шест дана, заузму штаповима  двеста метара мораве/.
 
Vrh Dno