Pocetnik U musicarenju klena

Učlanjen(a)
15.04.2013.
Poruke
15
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd-Zajecar
Dobar dan. Zeleo bih da vas pitam koje muve da bacam za klena na reci crni timok (ukoliko je reka bitna). Gde se mogu kupiti jeftinije muve i da li neko od vas mozda pravi pa  mi ih moze prodati?
 

Saleposejdon

Newbie
Učlanjen(a)
16.04.2013.
Poruke
2
Broj reagovanja
0
Prvo pozz reka moze da bude od presudnog znacaja ali i ne mora mnogo ne vaznije mnogo je vaznije da odabrane muve nisu preterano isforsiran na pomenutoj reci obicno takozvane fantasticne musice tipa kraljevski kocijas itd. spasu situaciju  musica za klena zaista ima puno svako ima svog nekog favorita mozes koristiti recimo: kocijasa, adamsa, martovku, rojal kocijasa,crnog i crvenog mrava, osicu,pcelu,bardijevu i mnoge druge ja recimo izuzetno volim da koristim duplu perlu.Najbolji savet mozes da dobijes od Vanje sto se tice Crnog Timoka.Sto se tice cene nis definisa (sto jeftinije).licno mislim da su vanjine musice odlicne i nisu skupe ako uzmes u obzir da jedna gamaktsu udica no,e serije kosta 13,5 dinara.
 
Učlanjen(a)
15.04.2013.
Poruke
15
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd-Zajecar
Zamolio bih vaniu i ostale musicare koji dobro poznaju crni timok da mi da ju par saveta u okviru ove teme. Unapred zahvalan Mihailo.
 

milos62

Junior member
Učlanjen(a)
26.03.2013.
Poruke
28
Broj reagovanja
0
Moj favorit na vodama u mom predelu je policelonska buba na udici 10 ili12, ose, i imitacija buba, na te sam imao najvise udarca/ulova.
 
Učlanjen(a)
15.04.2013.
Poruke
15
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd-Zajecar
Evo da osvezim malo ovu temu...nekki od mojih prvih klenova ...Nisam bas lepo konvertovao sliku pa sam malo razvucen al sta da se radi :p
 

Prilozi

  • aa.jpeg
    aa.jpeg
    194,5 KB · Pregleda: 564
  • resizedimage.jpeg
    resizedimage.jpeg
    178,9 KB · Pregleda: 567

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Ти, си сад калемљен за цео живот. Само због тог срећног израза на лицу :bye:
 
Vrh Dno